Cири, ковбаси, равлики, мед та солодощі – у Маріуполі відбувся Local Farmer Fest

Створення іміджу регіону
Туризм
20 Вересня 2021
БджоНаталія Губарєва привезла мед із сімейної пасіки “Все в меду”

18-19 вересня у Маріуполі за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) та Маріупольської міської ради відбувся Local Farmer Fest. Понад 60 фермерів Східної України на проспекті Миру пригощали смаколиками власного виробництва. Впродовж двох днів захід відвідали понад 50 тисяч містян.

На фестивалі можна було скуштувати та придбати фермерські продукти від виробників із Донецької, Луганської та Запорізької областей.
Участь у фестивалі взяли виробники сиру, ковбас, меду, солодощів, напоїв, соусів, джемів, морепродуктів. Також на фестивалі продавали сувенірні вироби – з глини, дерева, мило ручної роботи та інші.

На фестивалі були також дегустації та майстер-класи. Взяти участь у дегустаціях могли покупці, які придбали у фермерів їх продукцію та отримали за це пакет із тарілкою.

Сировар Олександр Шкатула під час майстер-класу показав, як зварити панір у домашніх умовах. Виробник фермерських ковбас Олег Кушнерук запросив на дегустацію м’ясних смаколиків. Юлія Колесникова пригощала авторським шоколадом та мармеладом. Надія Гусинська розповіла про особливості виготовлення пастили з фруктів та ягід.

Відвідувачі фестивалю могли скуштувати та придбати крафтові продукти. Бджолярка Наталія Губарєва привезла мед із сімейної пасіки “Все в меду” із села Бекарівка Вільнянського району Запорізької області.

“На фестиваль ми привезли мед та крем-мед з фруктами та травами, люди охоче розпитують про нас та наш продукт. Наша новинка – мед з кизилом, також є мед з різнотрав’я, мд з акації, коріандру, соняшника. Цьогоріч ми отримали сертифікат якості на наш продукт, теж показуємо його покупцям, це створює більшу довіру до нашого бренду”, – розповіла Наталія Губарєва.

Олена Кібець представляла торгову марку “Кухар’є” з Дніпра. Виробники домашньої олії пропонували скуштувати та придбати гарбузову, лляну, кедрову, копопляну, гірчичну, кунжутну та інші види олії. Вартість пляшки олії 250 мл від 200 до 750 гривень.

“Ми виробляємо натуральні рослинні олії. Люди, які знають наш продукт, приходять за ним. Також пропонуємо те, що залишається після віджиму олії з насіння – це прекрасна добавка для очищення організму, випічки. Радіємо, що багато людей цікавляться нашим продуктом, так розширюємо контакти. Такі фестивалі дозволяють познайомитися з клієнтами, а потім спілкуватися з ними онлайн. У Маріуполі ми вже зустріли тих клієнтів, з ким познайомилися на минулорічному Local Farmer Fest”, – каже Олена.

Захід проводився з урахуванням рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України. Під час фестивалю гості могли безкоштовно отримати маски, обробити руки антисептиком.

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.

Підпишись на Newsletter

Хочеш отримувати новини?