Львів
Проєкт USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) створено для зміцнення економіки України, яка постраждала в результаті вторгнення Росії. Проєкт USAID є одним із виконавців міжвідомчої Ініціативи уряду США з підвищення стійкостісільського господарства в Україні (AGRI Україна), яка спрямована на підтримку українського сільськогосподарського виробництва та експорту і допомагає подолати глобальну продовольчу кризу, що загострилася через жорстоку війну Росії проти України. Також Проєкт USAID реалізує Ініціативу з економічної стабільності та відновлення (ESRI) та підтримку “Великої інфраструктури”, зосереджуючись на допомозі українському уряду у відновленні та модернізації митної інфраструктури з метою стимулювання експорту українських сільськогосподарських товарів підприємствами, що працюють на ринку торгівлі агропродукцією та сільськогосподарськими товарами.
Метою Проєкту USAID є підвищення економічної стійкості України у відповідь на російську агресію, яка спричинила розрив критично важливих ринкових зв’язків, зруйнувала експортну інфраструктуру українських портів та каталізувала економічний занепад раніше домінуючих галузей промисловості. Діяльність Проєкту USAID зосереджена на підтримці українського уряду та приватного сектору у підвищенні стійкості експортного процесу та налагодженні міцних зв’язків з європейською митною інфраструктурою задля сприяння постачанню українського зерна споживачам у всьому світі.
Проєкт USAID працює над підвищенням економічної стійкості України, зокрема, зміцняючи експортну інфраструктуру, яка постраждала в результаті вторгнення Росії. Метою є досягнення таких цілей:
- Ініціатива AGRI: надання допомоги ключовим гравцям приватного сектору, які займаються експортом сільськогосподарських товарів.
- Розвиток прикордонних пунктів пропуску: підтримка Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України у підвищенні пропускної спроможності прикордонних пунктів пропуску та митної інфраструктури
Про позицію
Керівник(ця) з ІКТ відіграє ключову роль у створенні та нагляді за управлінням ІТ-системою проекту, включаючи інтеграцію нового обладнання та програмного забезпечення для роботи програми або необхідних модернізацій. Ключовим обов’язком є комплексне управління мережею ІКТ та комп’ютерним обладнанням проекту, забезпечення оптимального технічного обслуговування та функціонування серверів та інших технологічних активів. Крім того, керівник(ця) з ІКТзаймає активну позицію у впровадженні та управлінні надійними системами ІТ-безпеки, що має вирішальне значення для захисту конфіденційних даних та забезпечення дотримання відповідних нормативних вимог. Керівник(ця) з ІКТ керує командою з двох ІТ-спеціалістів, які відповідають за забезпечення обладнанням та ІТ-безпеку в трьох офісах, а саме в Києві, Львові та Одесі, що означає підтримку ІТ-інфраструктури та забезпечення безперебійної роботи в різних місцях, що ще раз підкреслює важливість ефективного управління ІТ-технологіями. Цей фахівець працює у львівському офісі Проєкту і підпорядковується Старшому фінансовому та операційному керівникові.
Повний текст вакансії можна знайти за посиланням. Оскільки наш Проєкт є ініціативою USAID, він має відповідати високим стандартам та вимогам. Однією з таких вимог є необхідність публікації повного опису вакансії виключно англійською мовою. Ми дуже цінуємо ваш інтерес та сподіваємося на розуміння щодо цієї вимоги.
Умови
Термін трудової угоди: 12 місяців з можливістю продовження
Місце роботи: Львів (гібридний формат роботи до подальшого розпорядження)
Дата початку роботи: жовтень 2023 року
Заробітна плата та умови праці відповідатимуть Умовам найму Проєкта USAID та Кодексу законів про працю України (КЗоТ).
Процес подання резюме
Усі кандидати мають надсилати супровідний лист та актуальне резюме (не більше чотирьох сторінок) виключно англійською мовою на електронну адресу ukraine@dai.com. Лише відібрані кандидати з відповідним досвідом роботи будуть запрошені на співбесіду.
Кінцевий термін подання резюме: 08 жовтняя 2023 року.