Краматорське підприємство розпочало співпрацю з австрійськими партнерами

Інноваційне виробництво
11 Листопада 2021
Максим Коротун, співвласник “Крамтехцентру”

Машинобудівне підприємство “Крамтехцентр” (Донецька область) виходить на європейський ринок. За сприяння фахівців Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) підприємство розпочало співпрацю з авcтрійськими партнерами –  лідерами ринку з виготовлення кормів та виробництва (вирощування) екологічно чистої свинини.

Австрійська компанія потребує спеціалізованих ящиків для зберігання зерна. Виготовити їх можуть у Краматорську.

5 листопада представники австрійської компанії відвідали Краматорськ, обговорили плани щодо подальшої співпраці. Фахівці “Крамтехцентру”  підготували для замовника креслення ящиків, розповіли про етапи виробництва. Наразі ідеться про перше замовлення на суму 60 000 євро. Незабаром сторони планують підписати контракт.

“Ця співпраця для нас є новою та важливою. Розробляючи стратегію розвитку компанії, ми планували вийти на ринки Європейського Союзу. Зараз реалізовуємо ціль. Сподіваємося, що це буде довготермінова співпраця”, – розповідає співвласник “Крамтехцентру”  Максим Коротун.

“Крамтехцентр” співпрацює з Проєктом USAID з 2020 року, наразі підприємство втілює стратегію розвитку до 2023 року. З-поміж багатьох аспектів стратегія передбачає розширення ринку збуту продукції та вихід на ринки Європейського Союзу.

Інтерв’ю з  співвласником “Крамтехцентру”  Максим Коротуном про бізнес-процеси, стратегію та філософію бізнесу.

Нагадаємо, цьогоріч завдяки Проєкту USAID Рубіжанська панчішна мануфактура (Луганська область) отримала замовлення на дитячі шкарпетки з Нідерландів та Іспанії.

***

Комунікаційна кампанія “Схід: Перезавантаження” покликана показати успішні історії жителів Сходу України та допомогти тим, хто прагне перезавантажити своє сьогодення заради успіху та процвітання майбутнього Сходу.

Перезавантаження – це оновлення наявних ресурсів, це запуск нового способу мислення. Схід України має багату історію та культуру, високий промисловий потенціал і саме тому може стати драйвером розвитку різних економічних напрямків та галузей бізнесу, перезавантаження свідомості населення, особливо молоді.

Разом робимо крок у напрямку перезавантаження Сходу!

 

 

 

Підпишись на Newsletter

Хочеш отримувати новини?