НА ДОНЕЧЧИНІ ПІДПРИЄМНИЦЯ НАВЧАЄ ДІТЕЙ РОБОТОТЕХНІЦІ ОНЛАЙН

Досягнення успіху
Інформаційні технології
22 Січня 2021
Roboclub Vuhledar

За сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) підприємниця Ганна Теличко 21 січня провела безкоштовне онлайн-заняття з робототехніки. Участь у ньому взяли 30 дітей з Волновахи, Вугледара, Курахового (Донецька область).

“Усі люди – генії, кожен може досягти успіху. Я хочу допомогти вам повірити у свої сили, відкрити для себе нові професії. Вже за десять років частина професій зміниться, деякі з них зникнуть. Про це потрібно думати вже сьогодні. Я пропоную навчатися робототехніки та програмуванню, бути не просто споживачами ігор, а стати їх розробниками”, – сказала Ганна, звертаючись до дітей.

Підприємниця, викладачка показала дітям основи програмування – як запрограмувати датчики руху, мотор за допомогою програми Lego Education EV3. Учасники пограли у вікторину, говорили про свої мрії. Переможці отримали у подарунок сувеніри – конструктор Legо та фірмові маски для обличчя від центру робототехніки “A-Robot”.

Зараз підприємниця розробляє безкоштовний онлайн-курс з програмування, який проведе для дітей найближчим часом. Участь у ньому зможуть взяти усі охочі. Записатися на цей курс та на навчання до центрів робототехніки можна за посиланням: https://www.facebook.com/A.Robot.ua/

Ганна Теличко за грантової підтримки Проєкту USAID розвиває мережу центрів STEM-освіти на Донеччині. У них навчає дітей робототехніки. Зараз такі центри працюють у Вугледарі та Кураховому, їх відвідують близько 200 дітей. Незабаром підприємниця планує розпочати заняття для дітей у Волновасі.

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.