Проєкт USAID презентував нову комунікаційну кампанію “Схід: Перезавантаження”

Створення іміджу регіону
02 Листопада 2021
USAID презентує нову комунікаційну кампанію “Схід: Перезавантаження”

29 жовтня 2021 року Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) презентував нову комунікаційну кампанію “Схід: Перезавантаження”. Метою кампанії є показати успішні історії жителів Сходу України та допомогти тим, які прагнуть перезавантажити своє сьогодення заради успіху та процвітання майбутнього Сходу.

Проєкт USAID працює на Сході України з 2018 року та прагне змінити стереотипи і допомогти українцям у трансформації своїх громад, створити нові бізнеси у перспективних галузях економіки, вийти на нові ринки в Україні та за її межами, просувати історії успіху про людей, підприємства та спільноти, які відкривають нові можливості Сходу України.

Схід України має багату історію та культуру, високий промисловий потенціал і саме тому може стати драйвером розвитку різних економічних напрямків та галузей бізнесу, перезавантаження свідомості населення, особливо молоді. Дослідження, яке Проєкт USAID проводив цьогоріч влітку, показує, що багато українців продовжує асоціювати Схід України з війною та важкою індустрією.

Подія “Схід: Перезавантаження” прагне змінити цей стереотип. Проєкт USAID запросив на захід людей з різних регіонів України, представників молоді та бізнесу, щоб розпочати кампанію “CXID: Перезавантаження”. “Перезавантаження” для них – це запуск нового способу мислення. Подорож у 1000 кілометрів починається з одного кроку, і ви можете бути частиною того, щоб допомогти зробити цей перший крок сьогодні!

Джеймс Хоуп - директор місії USAID в Україні

“Ми пишаємося тим, що наша підтримка Східної України почала приносити великі дивіденди в таких секторах, як: ІТ та інноваційне виробництво, навіть біопаливо. Приємно спостерігати за динамікою розвитку цих нових підприємств, які ростуть і починають процвітати, а також стійкістю громад, які дійсно починають гуртуватися навколо спільних цілей та смарт-інвестицій у майбутнє. Звичайно, є ще робота, але ми бачимо деякі дійсно позитивні тенденції і будемо продовжувати їх підтримувати”, – cказав Джеймс Хоуп – директор місії USAID в Україні.

Подія зібрала відомих політиків, спортсменів, діячів культури, а також партнерів та бенефіціарів Проєкту USAID. Ключовими спікерами стали: Джеймс Хоуп – директор місії USAID в Україні, Гай Кавасакі – автор бестселерів, легендарний євангеліст брендів – Apple, Canva, Mercedes-Benz; Михайло Федоров – Віцепрем’єр-міністр України, міністр цифрової трансформації, Оксана Линів – дирижерка міжнародного оркестру; Жан Беленюк – золотий призер Олімпійських ігор, Пітер Дікінсон – засновник та редактор Business Ukraine та редактор Atlantic Council Україна; Максим Крипак – паралімпійський чемпіон, а також партнери та бенефіціари Проєкту USAID – успішні та натхненні представники бізнесу, які сьогодні разом з Проєктом USAID творять нову історію Сходу України та сприяють позитивним перетворенням у галузях агро та ІТ, виробництва та освіти у регіоні, Україні та світі.

Віцепрем'єр-міністр України, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

“Технології — це про те, як ми мислимо. Без цього неможливо перетворити державу на зручний сервіс. Цифровізація робить процеси швидшими, ефективнішими, сучаснішими та дешевшими. Інновації повністю змінюють державу і ставлення людей до неї. Створюють новий рівень сервісу та розвитку. А це, в свою чергу, дає кращі, рівні умови для кожного. Бо неважливо, де ви проживаєте, — українці повинні мати можливість скористатися цифровими сервісами будь-де”, – сказав Віцепрем’єр-міністр України, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Перезавантаж свій Схід вже сьогодні!

Підпишись на Newsletter

Хочеш отримувати новини?