Запит на надання пропозиції | Ремонт дорожнього покриття та об’єктів на прикордонних пунктах пропуску «Рава-Руська – Гребенне»

Закупівлі
28 Травня 2024

DAI, що виконує Проєкт USAID «Економічна підтримка України», запрошує кваліфікованих місцевих постачальників подати свої пропозиції щодо ремонту дорожнього покриття та об’єктів на прикордонних пунктах пропуску «Рава-Руська – Гребенне» (Львівська область), як зазначено в запиті на надання пропозиції RFP REQ-KYV-24-0110.

Для отримання додатків надішліть, будь ласка, запит на ProcurementERA@dai.com

Візьміть до уваги ці важливі дати та електронні адреси:
Дата надання запиту: 28 травня 2024 року
Відвідування майданчика Учасниками тендеру (за бажанням): Відвідування майданчика Учасниками тендеру заплановано на період 07 червня 2024 р., в міжнародному пункті пропуску Рава-Руська – Гребенне” за адресою: Львівська область, Жовківський район, Рата, вул. Гребінського, 28.

Для кожної організації існує обмеження – дві особи з організації.

Для відвідуванню майданчику Учасник зобов’язаний не пізніше 04 червня 2024 р. надати список своїх представників із зазначенням посади та назви підприємства та надати копію їх паспортів.

Кінцевий термін отримання запитань: 18:00 за місцевим київським часом в Україні 13 червня 2024 року, на адресу: ProcurementERA@dai.com.

Всі отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на них будуть надіслані учасникам тендеру електронною поштою.

Кінцевий термін отримання пропозицій: 18:00 за місцевим київським часом в Україні 21 червня 2024 року на адресу: ProcurementERAInbox@dai.com

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЗАПИТАНЬ ТА АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ.