Запит на надання пропозиції | Закупівля динамічних ваг для залізничних колій

Закупівлі
27 Червня 2024

DAI, що виконує Проєкт USAID «Економічна підтримка України», запрошує кваліфікованих місцевих постачальників подати свої пропозиції щодо закупівлі динамічних ваг для залізничних колій. 

Деталі запиту: RFP REQ-KYV-24-0176

Додаток А. Attachment А.1 to REQ-KYV-24-0176 – Dynamic Scales

Для отримання додатків надішліть, будь ласка, запит на ProcurementERA@dai.com

Візьміть до уваги ці важливі дати та електронні адреси:

Дата надання запиту: 27 червня 2024 року
Попередня онлайн-конференція: Попередня онлайн-конференція для учасників тендеру  відбудеться 5 липня 2024 року о 12:00 за місцевим київським часом в Україні  у Teams.

Просимо надіслати електронні адреси та назву компанії учасників онлайн-конференції на адресу ProcurementERA@dai.com не пізніше 03 липня 2024 року до 16:00 за місцевим київським часом в Україні.

Відвідування майданчика Учасниками тендеру (за бажанням): Відвідування сайту відбудеться через 10 робочих днів після онлайн-конференції. Усі виробничі майданчики необхідно відвідати протягом двох робочих тижнів. Графік та послідовність виїздів на окремі об’єкти буде узгоджено з учасниками тендеру під час онлайн-конференції.

Лот 1 Відвідування майданчика Учасниками тендеру на залізничній станції Мостиська ІІ за адресою: 81320, Львівська область, Яворівський район, село Мостиська Другі, вулиця Деповська 10а

Лот 2 – Відвідування майданчика Учасниками тендеру на залізничній станції Чоп за адресою: 89502, Закарпатська обл, м Чоп, вул. Берег 93.

Лот 3 – Відвідування майданчика Учасниками тендеру на залізничній станції Вадул-Сірет за адресою: 60444, Чернівецька область, Чернівецький район, село Черепківці, вулиця Привокзальна 4

Лот 4 – Відвідування майданчика Учасниками тендеру на залізничній станції Ягодин за адресою: 44350, Волинська область, Ковельський район, село Римачі (Залізнична станція Ягодин)

Для кожної організації існує обмеження – дві особи з організації.

Для відвідуванню майданчику Учасник зобов’язаний не пізніше 2 робочих днів після проведення онлайн конференції надати список своїх представників із зазначенням посади та назви підприємства та надати копію їх паспортів.

Кінцевий термін отримання запитань: 06 серпня 2024 року не пізніше 16:00 за місцевим київським часом в Україні на електронну адресу: ProcurementERA@dai.com. Всі отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на них будуть надіслані учасникам тендеру електронною поштою.

 

Кінцевий термін отримання пропозицій: 20 серпня 2024 року не пізніше 17:30 за місцевим київським часом в Україні на електронну адресу: ProcurementERAInbox@dai.com.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЗАПИТАНЬ ТА АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ.