Інженер(ка) з проєктно-кошторисної роботи

11 Жовтня 2024

Київ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЄКТ

Зусилля України здобути майбутнє – вийшовши з розв’язаної Росією повномасштабної війни готовою прискорити свій розвиток як суверенної, незалежної, демократичної та процвітаючої держави – вимагають динамічного, інклюзивного економічного відновлення. Завдяки партнерству з урядом та активному залученню приватного сектору Проєкт USAID підтримує економічне зростання та стійкість України з 2018 року. Після жорстокого вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року та подальшої окупації частини України, Проєкт USAID змістив фокус своєї діяльності зі сходу України на пріоритети розвитку всієї країни, які відповідають її нагальним потребам в удосконаленні експортної логістики та інфраструктури.

ПІДТРИМКА ЛОГІСТИКИ ЕКСПОРТУ ЗЕРНА В РАМКАХ ІНІЦІАТИВИ «AGRI-УКРАЇНА»

Проєкт «Економічна підтримка України» є одним із ключових партнерів USAID, що реалізує ініціативу «Розвиток стійкості сільського господарства (далі – AGRI-Ukraine), бюджет якої складає 350 мільйонів доларів. Ця ініціатива була розпочата у 2022 році з метою розвитку експорту зернових з України та подолання глобальної продуктової кризи, що була поглиблена через війну. В рамках ініціативи AGRI-Ukraine, проєкт «Економічна підтримка України» співпрацює з державними та приватними компаніями, інвестуючи у перевозку та перевалку критично необхідних зернових продуктів.

ПОКРАЩЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ

Проєкт «Економічна підтримка України» також безпосередньо підтримує Уряд України, включаючи Державне агентство з відновлення та розвитку інфраструктури України (SARDI), Державну митну службу та Українську залізницю, в рамках модернізації 42 українських пунктів пропуску (BCP). Сучасна та більш ефективна прикордонна інфраструктура та митні процедури зменшать експортні витрати та збільшать експортну спроможність, дозволяючи Україні масштабувати торгівлю та просуватись на шляху до інтеграції в ЄС.

ПІДТРИМКА ТА ВІДНОВЛЕННЯ ЕНЕРГЕТИКИ

Як один із найбільш гнучких видів діяльності USAID, що реагує на нові та/або надзвичайні потреби, проєкт USAID розширює свої інтервенції, які допомагають українському бізнесу, громадам та окремим особам в осінньо-зимовий період (вересень 2024 – грудень 2025 рр.). Мета – мінімізувати вплив на населення та економіку України, враховуючи нещодавній дефіцит електроенергії. Це адаптивний компонент, і проєкт USAID може також реагувати на інші надзвичайні потреби в умовах триваючої російської агресії та атак на критично важливу інфраструктуру України.

Про позицію

Інженер(ка) з проєктно-кошторисної роботи буде ключовим членом команди проєкту USAID, відповідальним за перевірку кошторисної документації на предмет її відповідності вимогам тендерних пропозицій та реалістичності проєкту на етапах проєктування та будівництва. Ця посада є важливою для підтримки команди покращення інфраструктури в успішному виконанні робіт та своєчасної підтримки команди як на етапі підготовки тендерних пропозицій на основі української кошторисної документації та специфікації, так і на етапі будівництва, введення в експлуатацію та здачі об’єктів інфраструктури (КБ-2, КБ-3 та інші державні форми).

Інженер(ка) з проєктно-кошторисної роботи необхідний для перевірки специфікацій та забезпечення включення до них усіх пунктів планів та технічних умов, щоб зменшити ризик надмірних замовлень на зміни, витрат та затримок у реалізації проєкту. Ця роль також полягає у перевірці тендерних пропозицій, щоб переконатися, що ціни на першочергові пропозиції та незбалансовані позиції тендерних пропозицій є обґрунтованими. Ця посада буде підтримувати всі великі, середні та швидкі проєкти з модернізації. У зв’язку з мінливими та динамічними ринковими змінами в Україні та дефіцитом робочої сили, ця людина буде тримати руку на пульсі змін ринкових цін.

Базуючись у Києві, Інженер(ка) з проєктно-кошторисної роботи буде підпорядковуватися старшому менеджеру з покращеня інфраструктури та старшому менеджеру з модернізації пунктів пропуску і тісно співпрацювати з директором покращеня інфраструктури для забезпечення узгодженості та послідовності у звітності та подальшій діяльності в рамках всієї команди покращеня інфраструктури.

Обов’язки:

  • Перевірка проєктної документації (Design Documentation Review (DDR)) розділів кошторису витрат. Майже вся проєктна документація буде українською мовою.
  • Очікується, що інженер з оцінки вартості надасть вичерпну інформацію до розділів проєктно-кошторисної документації (ПКД), що подаються до DAI її субпідрядниками на стадії проєктування, в рамках наступних аспектів:
    • Перевірка повноти кошторисної документації з точки зору її придатності для участі в будівельних тендерах відповідно до українського законодавства;
    • Перевірка ПКД (частин кошторису) на предмет його повноти та відповідності українським стандартам і нормативним документам для можливості проходження процедури державної експертизи;
    • Перевірка ПКД (частин кошторису) з точки зору їх адекватності та відповідності політиці та правилам USAID;
    • Перевірка ПКД (частин кошторису) з точки зору її загальної технічної адекватності для будівництва та відповідності українському законодавству, нормам, підзаконним актам та державним директивам у сфері будівництва;
    • Перевірка розцінок на предмет їх відповідності ринковим цінам в Україні.
    • Перевірка відповідності обсягів робіт у BoQ планам та специфікаціям.
  • Перевірка тендерних пакетів будівельних послуг (кошторисних розділів ПКД) з погляду їх повноти та відповідності тендерним процедурам проєкту. Інженер-кошторисник перевіряє склад робіт та матеріалів, наданих для оцінки учасниками тендеру, та перевіряє їх відповідність кошторисній документації, розробленій проєктною компанією. Робота базуватиметься на аналізі кошторисної документації, розробленої за допомогою програмного забезпечення АВК, а також на порівнянні переліку та складу робіт і матеріалів.
  • Підтримка команди покращення інфраструктури в процесах управління інженерно-будівельними роботами в рамках консультацій з оцінки вартості. Необхідні послуги можуть включати розгляд претензій, ордерів на зміну та суперечок між проєктною компанією та будівельним субпідрядником з метою перегляду вартості додаткових робіт та інших питань, за необхідності.
  • Перевірка національних форм будівельної документації та звітності, а також порівняння переліку робіт (зі змістом цих будівельних робіт в рамках ПКД), переліку використаних матеріалів та їх відповідності розробленому ПКД. Інженер(ка) з проєктно-кошторисної роботи перевіряє кошторисну документацію, яка подаватиметься на перевірку субпідрядниками, до її подальшого опрацювання та процесу її затвердження керівництвом проєкту
  • Перевірка державних форм ПКД для проміжних та остаточних звітів при передачі об’єктів інфраструктури в експлуатацію.

Кваліфікація:

  • Ступінь магістра/бакалавра з інженерно — будівельного проєктування в частині кошторисної документації або суміжних галузях.
  • Сертифікат інженера-кошторисника є обов’язковим.
  • Мінімум 5 років досвіду в оцінці вартості будівельних проєктів (нове будівництво, реконструкція, відновлення інфраструктурних проєктів).
  • Потрібен середній рівень володіння англійською мовою. Усне володіння англійською мовою буде перевірено під час співбесіди.
  • Перевага надається кандидатам з досвідом роботи з міжнародними проєктами, що фінансуються донорами.
  • Базується в Україні та готовий до візитів на об’єкти вздовж західного та південного кордонів України, а також до можливих зустрічей у Києві, Львові та Одесі.

МИ ПРОПОНУЄМО

Тривалість трудового договору: 12 місяців з можливістю продовження.

Пакет переваг:

  • 28 календарних днів щорічної відпустки;
  • 10 днів оплачувального лікарняного на рік;
  • Медичне страхування співробітників проєкту USAID та їхніх сімей;
  • Страхування життя співробітників проєкту USAID та одного члена сім’ї;
  • Покриття всіх витрат на відрядження;
  • Військове бронювання можливе і надається, якщо ви перебуваєте на відповідному військовому обліку

Дата початку: листопад 2024 року

Процес подання резюме

Усі кандидати мають надсилати супровідний лист та актуальне резюме (не більше чотирьох сторінок) виключно англійською мовою на електронну адресу ukraine@dai.com. Лише відібрані кандидати з відповідним досвідом роботи будуть запрошені на співбесіду.

Усі кваліфіковані заявники отримають право на роботу незалежно від раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, національного походження, інвалідності, віку чи статусу захищеного ветерана.

Кінцевий термін подання резюме: 24 жовтня 2024 року.