ПРО ПРОЄКТ

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) створено для зміцнення економіки України, яка постраждала в результаті вторгнення Росії. Проєкт USAID підтримує релоковані підприємства та внутрішньо переміщених осіб (ВПО), а також місцеві інституції на нещодавно звільнених територіях України і допомагає їм у відбудові життєдіяльності і вико­ристанні підприємницьких можливостей для від­новлення стійкої післявоєнної економіки. Крім того, Проєкт USAID є одним із виконавців між­відомчої Ініціативи уряду США з підвищення стійкості сільського господарства в Україні (AGRI Україна), яка спрямована на підтримку українського сільськогосподарського виробництва та експорту і допомагає подолати глобальну продовольчу кризу, що загострилася через жорстоку війну Росії проти України. Також Проєкт USAID реалізує Ініціативу з економічної стабільності та відновлення (ESRI), яка зосереджена на збереженні та створенні робочих місць і допомозі малим та середнім підприємствам (МСП).

Через широкомасштабне вторгнення Росії 24 лютого 2022 року, яке порушило критичні ринкові зв’язки, призвело до економічного занепаду  головних галузей промисловості та викликало масову міграцію населення, Проєкт USAID прагне підвищити економічну стійкість, зосереджується на підтримці українців, які були змушені покинути свої домівки.

Мета проєкту – покращити економічну ситуацію в Україні, зокрема тих її громадян, які постраждали від широкомасштабного російського вторгнення, через досягнення наступних цілей:

1) надання допомоги для стабілізації економіки України;

2) підтримка сталого розвитку мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП);

3) зміцнення впевненості у майбутньому економіки України.

КОРОТКО ПРО ПРОЄКТ

ТЕРМІН РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ
Серпень 2018 – Серпень 2026

ПАРТНЕРИ З РЕАЛІЗАЦІЇ

  • Компанія «DAI Global»
  • Данська Рада у справах біженців
  • «СДМ Інжиніринг Україна»
  • Family Health International (FHI) 360

ЗАГАЛЬНИЙ ОБСЯГ ФІНАНСУВАННЯ
130 млн доларів США

КОНТАКТИ
Тімоті Мадіган
Директор Проєкту USAID «Економічна підтримка України»
Timothy_Madigan@dai.com