ЗАКУПІВЛІ

Закупівлі в межах Проєкту USAID «Економічна підтримка України»

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» планує придбати критично важливе обладнання на 57 мільйонів доларів США у компаній-лідерів ринку в 2024 році.

Компанія «DAI Global», що є виконавцем Проєкту USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID), придбає та доставить обладнання на суму приблизно 57 мільйонів доларів для підтримки інфраструктурного та логістичного розвитку сільського господарства України у 2024 році. Це сприятиме зміцненню української економіки та постачанню вкрай необхідного зерна на світовий ринок.

Задля досягнення мети ми потребуємо надійних виробників вагонів і постачальників обладнання для перевалки зернових культур, зокрема: навантажувачів, генераторів, телескопічних навантажувачів та рішень для тимчасового зберігання зерна. Окрім того, є
потреба в іншому спеціалізованому обладнанні для пунктів пропуску через кордон, такому як багажні та ручні сканери, потреба в будівельних матеріалах для вантажних терміналів тощо.

Нашою метою є побудова міцної інфраструктури та підтримка економічної стійкості України.

ПРО НАС

Компанія «DAI Global» працює на передовій міжнародного розвитку з найбільшими міжнародними донорами та урядами, вирішуючи фундаментальні соціальні та економічні проблеми, спричинені неефективними ринками, неефективним управлінням та
нестабільністю протягом понад 50 років. Наразі компанія «DAI Global» працює у майже 100 країнах.

Компанія «DAI Global» співпрацює з приватним та державним сектором в Україні з метою реалізації Проєкту USAID, який є одним із виконавців Ініціативи уряду США з підвищення стійкості сільського господарства в Україні (AGRI-Україна), яка започаткована у 2022 році для пом’якшення глобальної продовольчої кризи, що загострилася через війну, яку розв’язала росія. Бюджет ініціативи AGRI-Україна становить 250 млн доларів США.

Проєкт USAID в межах Ініціативи AGRI-Україна підтримує приватні та державні установи, щоб покрити нагальні потреби у залученні інвестицій для покращення процесу перевалки та логістики зерна.

ЗАКУПІВЕЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ

Запрошуємо кваліфіковані компанії взяти участь у поточних закупівлях. Компанія «DAI Global» дотримується прозорих та ефективних закупівельних процедур, а також чітких етичних стандартів та принципів чесної конкуренції. Ми обираємо постачальників, які пропонують найкращу ціну та пропозиції, що відповідають цілям Проєкту USAID. Закупівельні процедури Проєкту USAID побудовані на засадах прозорості та доступності.

Ключові етапи проведення закупівель:

  • Оголошення тендеру: Оприлюднення запиту на товари та послуги.
  • Передтендерна конференція: Потенційні постачальники мають можливість обговорити технічні подробиці зі співробітниками Проєкту USAID (кожному окремому випадку).
  • Подача тендерних заявок: Постачальники подають заявки відповідно до тендерних умов.
  • Оцінювання заявок: Детальна оцінка згідно із визначеними критеріями.
  • Визначення переможця: Постачальники, що перемогли, отримують повідомлення та підписують договір.
  • Виконання договорів та перевірка: Постачання товарів/надання послуг. Перевірка результатів згідно з договором.

Якщо у вас виникли питання щодо тендерної процедури або потенційної співпраці, будь ласка, повідомте нашу закупівельну команду, написавши лиса на ProcurementERA@dai.com.

Наша мета – побудувати міцні партнерські відносини та підтримати на кожній стадії закупівель.

USAID є провідним у світі міжнародним агентством розвитку та каталізатором у досягненні результатів розвитку. Робота USAID сприяє національній безпеці та економічному процвітанню США, демонструє американську щедрість та підтримку країн-одержувачів на шляху до самодостатності та стійкості – www.usaid.gov.

PDF ВЕРСІЯ:
USAIDERA_Procurment_onepager_ua

Останні новини за напрямком

Переглянути всі