Компанія “Контакт” з Донеччини розробила нове газове обладнання

Компанія “Контакт” з Дружківки 30 років виготовляє обладнання для газової, машинобудівної та металургійної галузей.

За сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” та консультантів консалтингової компанії “Роланд Бергер” підприємство розробило стратегію розвитку на п’ять років. Стратегія передбачає розробку та вихід на ринок нового продукту – оновлених регуляторів газового тиску. Наразі подібне обладнання продається в Україні лише імпортного виробництва, дружківський регулятор – перший український продукт.

Інноваційне виробництво
Переглянути
Переселенки створили бізнес із виготовлення театральних костюмів у Краматорську

“ТриНити” – єдине підприємство у Донецькій та Луганській області, яке шиє театральні костюми для виступів.
Його засновниці – Світлана Завальна, Юлія Селіванова та Олена Кривошта до 2014 року працювали у Донецьку: Світлана керувала творчим об’єднанням “Всесвіт дитинства”, Юлія була фельдшеркою та займалася ручною вишивкою, Олена працювала графічною дизайнеркою. Усі вони познайомилися у Краматорську. Кожна з них мала хобі, яке разом перетворили на бізнес.

Переглянути
У кафе в Попасній вп’ятеро збільшилась кількість клієнтів під час карантину

У кафе “Relax”, що у Попасній, під час карантину у п’ять разів збільшилась кількість клієнтів. Як це вдалось власниці, – в нашій історії.

Переглянути
У теплиці зелено та затишно – фермерка вирощує зелень біля лінії розмежування

Олена Болдирєва із села Верхня Вільхова Щастинського району Луганської області. Вона з родиною двадцять років займається вирощуванням зелені у теплиці на власній ділянці. До 2014 року продукцію реалізовували на ринках Луганська.
Із початком бойових дій довелось шукати інші можливості для розвитку справи.

Переглянути
Хліб за європейськими рецептами випікають у Станиці Луганській

Підприємець Євген Молчанов зі Станиці Луганської (Луганська область) за грантом від Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”  отримав обладнання для розширення своєї пекарні. Зараз “Добра пекарня” випікає 50 видів хлібобулочних виробів на тиждень.

Переглянути
Заради пастили та соусів родина із Запоріжжя переїхала до села

Подружжя Германюк із Запоріжжя залишило місто і переїхало до села Матвіївка Вільнянського району Запорізької області. Родина виготовляє пастилу та крафтові соуси, джеми, приправи.
Для свого родинного бізнесу обрали назву “TAROLIKO”. У ній “закодовані” імена власників – Тараса, Ольги та команди – їх дітей Софії та Данила.

Переглянути
Завантажити більше