Слюсарі агрокомпаній навчаються обслуговувати промислові генератори

17 Травня 2024

 13 інженерів-механіків та електриків із 4 аграрних компаній – партнерів Проєкту USAID «Економічна підтримка України» навчилися обслуговувати промислові генератори потужністю до 2000 кВт. Навчання відбулося в Острозькому вищому професійному  училищі в лабораторії з ремонту та обслуговування генераторів. Навчання тривало впродовж квітня, його організувала ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Навчання передбачало онлайн-курс та тестування генераторів в лабораторії. Ці знання допоможуть фахівцям обслуговувати на своїх підприємствах генератори за умови відсутності електрики, що може бути наслідком обстрілів Росією енергетичної інфраструктури України.

«У нас на підприємстві є п’ять генераторів, які потребують  обслуговування і правильної експлуатації для забезпечення безперебійного виробничого процесу на елеваторі. Знання, отримані під час навчання, допоможуть мені в обслуговуванні цих агрегатів. Цікаво було б також послухати лекції про зерносушарки та транспортне обладнання на елеваторі», – ділиться учасник навчання Костянтин Коваленко – інженер товариства з обмеженою відповідальністю «Баришівська зернова компанія».

Нагадаємо, нещодавно Проєкт USAID придбав 10 потужних дизельних генераторів для потреб шести агрокомпаній України. Вони допоможуть забезпечити усі процеси в компаніях навіть під час блекаутів – приймання зерна, зберігання, відвантаження у вагони чи зернові причепи.