Координатор(ка) з енергетичної безпеки та реагування на надзвичайні ситуації

27 Листопада 2024

Київ/Одеса

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЄКТ

Зусилля України здобути майбутнє – вийшовши з розв’язаної Росією повномасштабної війни готовою прискорити свій розвиток як суверенної, незалежної, демократичної та процвітаючої держави –  вимагають динамічного, інклюзивного економічного відновлення. Завдяки партнерству з урядом та активному залученню приватного сектору Проєкт USAID підтримує економічне зростання та стійкість України з 2018 року. Після жорстокого вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року та подальшої окупації частини України, Проєкт USAID змістив фокус своєї діяльності зі сходу України на пріоритети розвитку всієї країни, які відповідають її нагальним потребам в удосконаленні експортної логістики та інфраструктури.

ПІДТРИМКА ЛОГІСТИКИ ЕКСПОРТУ ЗЕРНА В РАМКАХ ІНІЦІАТИВИ «AGRI-УКРАЇНА»

Проєкт «Економічна підтримка України» є одним із ключових партнерів USAID, що реалізує ініціативу «Розвиток стійкості сільського господарства (далі – AGRI-Ukraine), бюджет якої складає 350 мільйонів доларів. Ця ініціатива була розпочата у 2022 році з метою розвитку експорту зернових з України та подолання глобальної продуктової кризи, що була поглиблена через війну. В рамках ініціативи AGRI-Ukraine, проєкт «Економічна підтримка України» співпрацює з державними та приватними компаніями, інвестуючи у перевозку та перевалку критично необхідних зернових продуктів.

ПОКРАЩЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ

Проєкт «Економічна підтримка України» також безпосередньо підтримує Уряд України, включаючи Державне агентство з відновлення та розвитку інфраструктури України (SARDI), Державну митну службу та Українську залізницю, в рамках модернізації 42 українських пунктів пропуску (BCP). Сучасна та більш ефективна прикордонна інфраструктура та митні процедури зменшать експортні витрати та збільшать експортну спроможність, дозволяючи Україні масштабувати торгівлю та просуватись на шляху до інтеграції в ЄС.

ПІДТРИМКА ТА ВІДНОВЛЕННЯ ЕНЕРГЕТИКИ

Як один із найбільш гнучких видів діяльності USAID, що реагує на нові та/або надзвичайні потреби, проєкт USAID розширює свої інтервенції, які допомагають українському бізнесу, громадам та окремим особам в осінньо-зимовий період (вересень 2024 – грудень 2025 рр.). Мета – мінімізувати вплив на населення та економіку України, враховуючи нещодавній дефіцит електроенергії. Це адаптивний компонент, і проєкт USAID може також реагувати на інші надзвичайні потреби в умовах триваючої російської агресії та атак на критично важливу інфраструктуру України.

Про позицію

Координатор(ка) з енергетичної безпеки та реагування на надзвичайні ситуації відповідає за організацію заходів з енергоефективності з технічними та операційними командами, щоб забезпечити їхню реалізацію згідно з графіком та з найкращою якістю, а також за моніторинг та звітування про їхній прогрес. Координатор(ка) з енергетичної безпеки та реагування на надзвичайні ситуації базується в Києві або Одесі та звітує Менеджеру з управління енергетичними ресурсами.

Обов’язки:

Координація та звітування

  • Збір та надання регулярної інформації та оновленнь щодо заходів з енергоефективності Директору з питань довкілля та реагування на надзвичайні ситуації та Менеджеру з управління енергетичними ресурсами.
  • Підготовка щотижневих/двотижневих/щоквартальних та річних звітів та презентацій щодо діяльності та результатів роботи ЕЕR, координація внеску відповідного персоналу.
  • Розгляд та аналіз звітів технічної групи з ідтримки та відновлення енергетики, для забезпечення надання керівництву чіткої та своєчасної інформації для оперативного прийняття рішень.
  • Ведення точної проектної документації та звітності.
  • Підготовка точних і своєчасних польових звітів та іншої проектної документації за необхідності.
  • Ведення відповідних записів про діяльність у корпоративній системі DAI (TAMIS).
  • Співпраця з іншими відділами та командами для забезпечення відповідності загальним цілям та завданням.
  • Допомага з письмовим / усним перекладом за запитом.

Закупівлі та інвентаризація товарів: у координації з командами закупівель та інвентаризації:

  • Координація збору інформації та документів для проведення процедур закупівель, екологічної оцінки, а також інвентаризації та передачі товарів і обладнання, придбаних для приватних партнерів компоненту EER.
  • Моніторинг прогресу закупівель та поставок і забезпечення відповідності діяльності планам та показникам ефективності проєкту USAID.

Моніторинг та оцінювання: у координації з командою моніторінгу:

  • Надання підтримки команді моніторінгу у проведенні збору даних, необхідних для складання звітів за показниками результативності.
  • Координація та аналіз даних для вимірювання впливу та результатів проєкту.
  • Підтримка виявлення та узагальнення найкращих практик та отриманих уроків для обміну досвідом та навчання в організації.

Комунікації: У тісній співпраці з командою з комунікацій та управління процесом змін

  • Участь у розробці щомісячних графіків постачання обладнання та проведення заходів.
  • Сприяння організації публічних заходів, візитів місії та працювати в тісній координації з адміністрацією/логістикою/зв’язком з метою здійснення всіх необхідних заходів.

Кваліфікація:

  • Ступінь бакалавра або вище в галузі управління проектами, економіки, бізнесу/державного управління або суміжних галузях.
  • Необхідний мінімум 2 (два) роки досвіду підтримки координації або управління проектами в міжнародній організації.
  • Володіння офісними програмами (MS Word, Excel, PowerPoint тощо)
  • Відмінні навички професійної комунікації та ведення переговорів, вміння знаходити спільну мову з людьми на всіх рівнях організації.
  • Здатність працювати самостійно та у тісній співпраці з командою віддалено.
  • Енергійна, мисляча і творча особистість з високими етичними стандартами та відповідним професійним іміджем.
  • Надзвичайно добре організована та цілеспрямована особистість з хорошими технічними навичками, аналітичними здібностями, розсудливістю та сильним операційним фокусом.
  • Вільне володіння англійською та українською мовами, як усними, так і письмовими навичками спілкування.

МИ ПРОПОНУЄМО

Тривалість трудового договору: 12 місяців з можливістю продовження.

Пакет переваг:

  • 28 календарних днів щорічної відпустки;
  • 10 днів оплачувального лікарняного на рік;
  • Медичне страхування співробітників проєкту USAID та їхніх сімей;
  • Страхування життя співробітників проєкту USAID та одного члена сім’ї;
  • Покриття всіх витрат на відрядження;
  • Військове бронювання можливе і надається, якщо ви перебуваєте на відповідному військовому обліку

Дата початку: грудень 2024 року

Процес подання резюме

Усі кандидати мають надсилати супровідний лист та актуальне резюме (не більше чотирьох сторінок) виключно англійською мовою на електронну адресу ukraine@dai.com. Лише відібрані кандидати з відповідним досвідом роботи будуть запрошені на співбесіду.

Усі кваліфіковані заявники отримають право на роботу незалежно від раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, національного походження, інвалідності, віку чи статусу захищеного ветерана.

Кінцевий термін подання резюме: 11 грудня 2024 року.