Керівник(-ця) з інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ)

23 Жовтня 2024

Львів/ Київ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЄКТ

Зусилля України здобути майбутнє – вийшовши з розв’язаної Росією повномасштабної війни готовою прискорити свій розвиток як суверенної, незалежної, демократичної та процвітаючої держави –  вимагають динамічного, інклюзивного економічного відновлення. Завдяки партнерству з урядом та активному залученню приватного сектору Проєкт USAID підтримує економічне зростання та стійкість України з 2018 року. Після жорстокого вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року та подальшої окупації частини України, Проєкт USAID змістив фокус своєї діяльності зі сходу України на пріоритети розвитку всієї країни, які відповідають її нагальним потребам в удосконаленні експортної логістики та інфраструктури.

ПІДТРИМКА ЛОГІСТИКИ ЕКСПОРТУ ЗЕРНА В РАМКАХ ІНІЦІАТИВИ «AGRI-УКРАЇНА»

Проєкт «Економічна підтримка України» є одним із ключових партнерів USAID, що реалізує ініціативу «Розвиток стійкості сільського господарства (далі – AGRI-Ukraine), бюджет якої складає 350 мільйонів доларів. Ця ініціатива була розпочата у 2022 році з метою розвитку експорту зернових з України та подолання глобальної продуктової кризи, що була поглиблена через війну. В рамках ініціативи AGRI-Ukraine, проєкт «Економічна підтримка України» співпрацює з державними та приватними компаніями, інвестуючи у перевозку та перевалку критично необхідних зернових продуктів.

ПОКРАЩЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ

Проєкт «Економічна підтримка України» також безпосередньо підтримує Уряд України, включаючи Державне агентство з відновлення та розвитку інфраструктури України (SARDI), Державну митну службу та Українську залізницю, в рамках модернізації 42 українських пунктів пропуску (BCP). Сучасна та більш ефективна прикордонна інфраструктура та митні процедури зменшать експортні витрати та збільшать експортну спроможність, дозволяючи Україні масштабувати торгівлю та просуватись на шляху до інтеграції в ЄС.

ПІДТРИМКА ТА ВІДНОВЛЕННЯ ЕНЕРГЕТИКИ

Як один із найбільш гнучких видів діяльності USAID, що реагує на нові та/або надзвичайні потреби, проєкт USAID розширює свої інтервенції, які допомагають українському бізнесу, громадам та окремим особам в осінньо-зимовий період (вересень 2024 – грудень 2025 рр.). Мета – мінімізувати вплив на населення та економіку України, враховуючи нещодавній дефіцит електроенергії. Це адаптивний компонент, і проєкт USAID може також реагувати на інші надзвичайні потреби в умовах триваючої російської агресії та атак на критично важливу інфраструктуру України.

Про позицію

Керівник(-ця) з ІКТ відіграє ключову роль у нагляді за управлінням ІТ-системою проекту, включаючи інтеграцію нового апаратного та програмного забезпечення для роботи програми або її суттєвого оновлення. Ключовим обов’язком є комплексне управління мережею ІКТ та комп’ютерним обладнанням проекту, забезпечення оптимального технічного обслуговування та функціонування серверів та інших технологічних активів. Крім того, керівник(-ця) з ІКТ займає активну позицію у впровадженні та управлінні надійними системами ІТ-безпеки, що має вирішальне значення для захисту конфіденційних даних та забезпечення дотримання відповідних нормативних актів. Керівник(-ця) з інформаційних технологій керує командою з трьох ІТ-спеціалістів, які забезпечують надання обладнання та безпеку ІТ в трьох офісах, а саме в Києві, Львові та Одесі, що означає підтримку ІТ-інфраструктури та забезпечення безперебійної роботи в різних місцях, що ще раз підкреслює важливість ефективного управління ІТ-технологіями.

Керівник ІКТ відповідає за підтримку безпечного та надійного ІТ-середовища для всіх зацікавлених сторін, наголошуючи на важливості цілісності та конфіденційності даних. Працюючи в командному середовищі, керівник ІКТ тісно співпрацює з операційною та технічною командами. Ця роль передбачає управління ІТ-системами, а також оцінку, вдосконалення та узгодження заходів ІТ-безпеки з найкращими галузевими практиками для зменшення потенційних ризиків та вразливостей. Ця посада базується у львівському офісі проєкту USAID і підпорядковується фінансовому директору (Chief Financial Officer-CFO).

Обов’язки:

  • Очолювати стратегічну організацію та здійснювати постійний нагляд за ІТ-інфраструктурою проекту, забезпечуючи безперешкодну інтеграцію нового обладнання та програмного забезпечення для підтримки програмних операцій або необхідних модернізацій.
  • Визначати, оцінювати та управляти потребами в ІТ-обладнанні для трьох офісів проекту – Києва, Львова та Одеси – у співпраці з командою закупівель для забезпечення своєчасного та економічно ефективного придбання, дотримуючись протоколів закупівель організації.
  • Відповідальність за комплексне управління мережею ІКТ та комп’ютерним обладнанням проекту, нагляд за оптимальним технічним обслуговуванням та забезпеченням безперебійного функціонування серверів та інших технологічних активів.
  • Використовувати встановлені протоколи та керівні принципи безпеки ІКТ DAI для розробки, впровадження та управління надійними системами ІТ-безпеки для захисту конфіденційних даних, забезпечення дотримання відповідних нормативних вимог та зменшення потенційних загроз кібербезпеки.
  • Документувати та формулювати стандарти безпеки для широкого спектру продуктів, включаючи мережеві пристрої, віртуальні машини, мобільні пристрої та розробку додатків.
  • Підтримувати пильний підхід до забезпечення цілісності та конфіденційності даних, відіграючи ключову роль у підтримці безпечного та надійного ІТ-середовища для всіх зацікавлених сторін.
  • Стежити за дотриманням процесів, політик і процедур безпеки;
  • Проводити регулярну ідентифікацію ризиків та оцінку безпеки інфраструктури та бізнес-систем;
  • Налаштовувати та керувати інформаційними панелями та звітами для покращення моніторингу засобів контролю безпеки;
  • Підтримувати плани аварійного відновлення ІКТ та забезпечувати їх документування, впровадження та тестування;
  • Управління оцінкою потреб в ІКТ (оцінка потреб, звіт та рекомендації, підготовка специфікацій та планів впровадження, підготовка дозвільної документації, закупівлі, впровадження та передача систем/рішень ІКТ, моніторинг та оцінка);
  • Координувати управління користувачами для всього персоналу та підтримувати конфіденційність усіх паролів та іншої інформації з обмеженим доступом;
  • Забезпечення технічного обслуговування серверів проекту в трьох офісах проєкту USAID. Забезпечення регулярного резервного копіювання та належного функціонування серверів;
  • Співпрацювати з асистентом з адміністративних закупівель для ведення переліку інвентарю проекту, пов’язаного з інформаційними технологіями;
  • Координувати перевірку систем з метою оптимізації продуктивності та ініціювати заходи з відновлення після збоїв у роботі системи;
  • Відігравати провідну роль у забезпеченні ефективного та результативного управління ІТ у зазначених офісах, наголошуючи на важливості оптимізації ІТ-операцій, технічної досконалості та належного забезпечення обладнанням.

Кваліфікація:

  • Ступінь магістра в галузі інформаційних технологій, комп’ютерних наук або суміжних галузях. Відповідні сертифікати з управління ІТ, адміністрування ІТ-систем, безпеки або управління проектами є значною перевагою.
  • Мінімум 5 років прогресивно відповідального досвіду в управлінні ІТ, включаючи мережеву інфраструктуру, інтеграцію апаратного та програмного забезпечення, ІТ-безпеку та закупівлю обладнання.
  • Підтверджений досвід проектування, впровадження та управління надійними системами ІТ-безпеки, включаючи знання операційних систем Windows Server та Windows Client, а також знання мережевих служб Windows: AD, DNS, DHCP, WSUS, друк та спільний доступ до файлів.
  • Володіння широким спектром ІТ-технологій, включаючи мережеве адміністрування, технічне обслуговування обладнання, розгортання програмного забезпечення, хмарні обчислення та управління серверами.
  • Високий рівень доброчесності, збереження конфіденційності та дотримання етичних стандартів при роботі з конфіденційною інформацією.
  • Здатність ефективно реагувати на термінові вимоги та запити.
  • Вміння працювати в режимі багатозадачності та визначати пріоритети. Відмінні організаторські здібності та вміння працювати в команді;
  • Надзвичайно добре організована та цілеспрямована особистість з хорошими аналітичними здібностями, розсудливістю та сильним операційним фокусом;
  • Вільне володіння англійською та українською мовами.

ОЧІКУВАННЯ ВІД ПРАЦІВНИКА:

Очікується, що на цій посаді ви поділятимете чотири основні цінності «DAI»:

  • Доброчесність: дотримуватися громадянської та етичної поведінки, грати за правилами та чинити правильно;
  • Відповідальність: нести відповідальність перед клієнтами, партнерами, грантоотримувачами, бенефіціарами, колегами та громадами, де ми працюємо. Якщо ви не впоралися, ви повинні визнати свою провину, вирішити проблему і зробити все правильно наступного разу;
  • Досконалість: дотримуватися найвищих технічних і професійних стандартів в інноваціях, навчанні та обслуговуванні;
  • Глобальна громадянська свідомість: поважати культурне розмаїття та ставитися до всіх і кожного з професіоналізмом і гідністю, щоб зробити світ кращим.

МИ ПРОПОНУЄМО

Тривалість трудового договору: 12 місяців з можливістю продовження.

Пакет переваг:

  • 28 календарних днів щорічної відпустки;
  • 10 днів оплачувального лікарняного на рік;
  • Медичне страхування співробітників проєкту USAID та їхніх сімей;
  • Страхування життя співробітників проєкту USAID та одного члена сім’ї;
  • Покриття всіх витрат на відрядження;
  • Військове бронювання можливе і надається, якщо ви перебуваєте на відповідному військовому обліку

Дата початку: листопад 2024 року

Процес подання резюме

Усі кандидати мають надсилати супровідний лист та актуальне резюме (не більше чотирьох сторінок) виключно англійською мовою на електронну адресу ukraine@dai.com. Лише відібрані кандидати з відповідним досвідом роботи будуть запрошені на співбесіду.

Усі кваліфіковані заявники отримають право на роботу незалежно від раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, національного походження, інвалідності, віку чи статусу захищеного ветерана.

Кінцевий термін подання резюме: 20 листопада 2024 року.