Еколог/иня

14 Вересня 2023

Львів

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) створено для зміцнення економіки України, яка постраждала в результаті вторгнення Росії. Проєкт USAID є одним із виконавців міжвідомчої Ініціативи уряду США з підвищення стійкостісільського господарства в Україні (AGRI  Україна), яка спрямована на підтримку українського сільськогосподарського виробництва та експорту і допомагає подолати глобальну продовольчу кризу, що загострилася через жорстоку війну Росії проти України. Також Проєкт USAID реалізує Ініціативу з економічної стабільності та відновлення (ESRI) та підтримку “Великої інфраструктури”, зосереджуючись на допомозі українському уряду у відновленні та модернізації митної інфраструктури з метою стимулювання експорту українських сільськогосподарських товарів підприємствами, що працюють на ринку торгівлі агропродукцією та сільськогосподарськими товарами.

Метою Проєкту USAID є підвищення економічної стійкості України у відповідь на російську агресію, яка спричинила розрив критично важливих ринкових зв’язків, зруйнувала експортну інфраструктуру українських портів та каталізувала економічний занепад раніше домінуючих галузей промисловості. Діяльність Проєкту USAID зосереджена на підтримці українського уряду та приватного сектору у підвищенні стійкості експортного процесу та налагодженні міцних зв’язків з європейською митною інфраструктурою задля сприяння постачанню українського зерна споживачам у всьому світі.

Проєкт USAID працює над підвищенням економічної стійкості України, зокрема, зміцняючи експортну інфраструктуру, яка постраждала в результаті вторгнення Росії. Метою є досягнення таких цілей:

  • Ініціатива AGRI: надання допомоги ключовим гравцям приватного сектору, які займаються експортом сільськогосподарських товарів.
  • Розвиток прикордонних пунктів пропуску: підтримка Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України у підвищенні пропускної спроможності прикордонних пунктів пропуску та митної інфраструктури.

Про позицію

Повний текст вакансії можна знайти за посиланням. Оскільки наш Проєкт є ініціативою USAID, він має відповідати високим стандартам та вимогам. Однією з таких вимог є необхідність публікації повного опису вакансії виключно англійською мовою. Також, ми просимо подавати резюме виключно англійською мовою. Резюме, надіслані українською мовою, не розглядатимуться. Ми дуже цінуємо ваш інтерес та сподіваємося на розуміння щодо цих вимог.

Умови

Термін трудової угоди: 12 місяців із можливістю продовження

Місце роботи: Львів

Дата початку роботи: жовтень 2023 року

Заробіна плата та умови праці відповідатимуть Умовам найму Проєкта USAID та Кодексу законів про працю України (КЗоТ).

Процес подання резюме

Усі кандидати мають надсилати супровідний лист та актуальне резюме (не більше чотирьох сторінок) виключно англійською мовою на електронну адресу ukraine@dai.com. Лише відібрані кандидати з відповідним досвідом роботи будуть запрошені на співбесіду.

Кінцевий термін подання резюме: 8 жовтня 2023 року.