ПРОЄКТ USAID ПОШИРЮЄ НОВУ ТЕХНОЛОГІЮ ДЛЯ ЕКСПОРТУ ЗЕРНА

15 Березня 2023

Проєкт USAID “Економічна підтримка України” (Проєкт USAID) закупив 250 максібегів для потреб агропромислової компанії “Agromino”. Кожен мішок вміщує 14 тонн зерна. “Agromino” — перша і наразі єдина компанія в Україні, яка використовує максібеги для експорту зерна. Завдяки цьому експортер зможе оперативно відвантажувати зерно своїм клієнтам і відправляти його залізницею до Європейського Союзу.

Проєкт USAID створив відео про максібеги, щоб показати іншим експортерам сільськогосподарської продукції цей новий варіант перевантаження зерна. Раніше “Агроміно” завантажувало зерно у 800-кілограмові мішки, за день у компанії могли завантажувати приблизно 100-120 тонн. Зараз в один мішок вміщується 14 тонн зерна. За допомогою крана максібег встановлюється у вагон, фіксується і по шлангу подається зерно. Ця технологія дозволяє завантажувати п’ять вагонів на добу, а це приблизно 350 тонн зерна. Все це впливає на собівартість продукції та дозволяє “Agromino” збільшити обсяги відвантаження зерна, а отже, заробити більше грошей для компанії. Agromino вже відвантажила 4 200 тонн зерна максібегами.

Така допомога агровиробникам – частина Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні, яку реалізує Агентство США з міжнародного розвитку. Вона спрямована на те, щоб допомогти Україні збільшити потенціал для виробництва, зберігання, транспортування та експорту зерна.

Проєкт USAID просуває цю технологію перевантаження зерна, щоб допомогти експортерам сільськогосподарської продукції дізнатися про нові можливості, прискорити експорт зерна та дозволити Україні здійснювати поставки та гарантувати глобальну продовольчу безпеку навіть під час війни.

Більше про українську компанію-виробника Максібегів за посилання: https://arivapak.com/