Miyamoto Ukraine проводить технічне обстеження недобудованих вантажних терміналів у Закарпатській та Волинській областях

Модернізація пунктів пропуску
19 Грудня 2023

Підрядник Проєкту USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) компанія Miyamoto Ukraine працює над модернізацією пункті перетину кордону (ППК) для покращення логістики експорту зерна. 6 по 8 грудня команда Miyamoto Ukraine здійснила візит на три пріоритетні пункти пропуску поблизу Польщі, Угорщини та Словаччини.

Під час візиту команда Miyamoto оглянула стан недобудованих терміналів у двох пунктах пропуску через автомобільну дорогу в Закарпатській області та провела обстеження території, призначеної для розширення вантажного терміналу на ППК у Волинській області.

«Команда професіоналів Miyamoto Ukraine допомагає нам з вирішенням найбільш складних та соціально важливих проєктів відновлення. Модернізація пунктів пропуску – серед найбільш нагальних. Це розвиток економічного потенціалу, транспортування гуманітарних та військових вантажів. Дякуємо нашим партнерам за допомогу в цих важливих проєктах», – говорить Мустафа Найєм голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

Miyamoto Ukraine вже сформувала три команди, до складу яких увійшли інженери з будівництва, спеціалісти з технічного обстеження будівель та архітектори, тож сформовані команди будуть працювати на різних ППК паралельно. Технічне обстеження ППК продовжиться до кінця грудня 2023 року, після чого Miyamoto Ukraine почнуть готувати проєкт звіту про недобудовані термінали.

 

Павло Похальчук, генеральний директор Miyamoto International Ukraine: «Команда наших інженерів вже почала роботу на трьох з дев’яти ППК, яким маємо надати нове життя, роботи проводяться згідно запланованого графіку. Дякую за довіру  досвіду спеціалістів Miyamoto Ukraine проєкту USAID «Економічна підтримка України» та Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури України. Честь брати участь у цьому важливому для України проєкті, який відкриє нові можливості, якісно допоможе реалізувати задачі та задовольнити хоча б частково нагальні потреби країни у різних галузях.»

Компанія Miyamoto Ukraine має команду з 128 фахівців у сфері інжинірингу, в офісі в Україні, де буде здійснювати проєктування, авторський нагляд та контроль якості будівельних робіт на пунктах перетину кордону (ППК) України, як підрядник Проєкту USAID. Крім того, Miyamoto Ukraine активно співпрацює  з Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, обласними та військовими адміністраціями в різних регіонах країни.

Довідково:

У 2023-2026 роках Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) виділяє 115 млн доларів США на підтримку Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України (ДАВРІУ), Укрзалізниці (УЗ) та Державної митної служби України з метою модернізації пунктів перетину кордону (ППК) України з Польщею, Угорщиною, Румунією, Молдовою та Словаччиною для збільшення обсягів торгівлі, експорту зерна.