Міжнародний день жінок та дівчат у науці!

11 Лютого 2024

Сьогодні, 11 лютого, у міжнародний день жінок та дівчат у науці, ми вітаємо внесок усіх, хто сприяє науковому та економічному розвитку України. 

Професорка Вікторія Воропаєва – одна з 16 жінок-викладачів в Україні, які взяли участь у п’ятимісячному професійному курсі з промислової гідравліки та пневматики, колаборативної робототехніки, автоматизації систем управління та інших тем, організованому ГО “Міжнародна фундація розвитку” та компанією Festo за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України”. 

“Зараз більшість наших студентів навчається онлайн, тож їм нагально потрібні сучасні засоби, аби здобути практичні навички з віддаленого управління робототехнічними комплексами. Модулі, які ми розробили під час цього навчання, ефективно вирішують цю задачу, дозволяючи  студентам  розраховувати, проєктувати і програмувати роботизовані засоби та робототехнічні системи різного призначення, розробляти алгоритми їх функціонування”, – говорить професорка кафедри автоматики і телекомунікацій Донецького національного технічного університету Вікторія Воропаєва. 

Викладачі поділяться цими знаннями зі своїми студентами-інженерами в семи різних університетах України, надаючи їм передові технічні знання та, зрештою, більше професійних можливостей.