Освітяни налагоджують співпрацю з бізнесом

Розвиток трудового потенціалу
08 Квітня 2024

4 квітня Східноукраїнський  національний університет імені Володимира Даля (СНУ ім. В. Даля) за підтримки партнерів – Проєкт USAID “Економічна підтримка України” (Проєкт USAID) та Ukrainian Agribusiness Club – уклав договір про співпрацю з компанією Kernel – виробником та експортером зернових та лідером світового ринку соняшникової олії.

Така співпраця допоможе студентам пройти стажування та практичну підготовку, здобути дуальну освіту на потужностях компанії Kernel.

«Наш університет радий об’єднати зусилля з експертами компанії Kernel, щоб дослідити нові можливості для розвитку не тільки сільського господарства, а й інженерії, будівництва, логістики, комп’ютерно-інтегрованих технологій, електроніки. Так  ми сподіваємося вирішити завдання з практичної підготовки здобувачів вищої освіти, організувати взаємне проведення лекцій, семінарів та навчань, співпрацювати у науковій, міжнародній, грантовій діяльності», – сказала ректорка університету Ольга Поркуян.

«Ми зацікавлені в організації стажувань та практичної підготовки  студентів та співробітників університету в нашій компанії, започаткуванні електронних курсів для набуття студентами необхідних навичок Soft Skills, зокрема комунікабельність, системне мислення, відповідальність. Наша власна науково-дослідна база та масштаби агровиробництва зможуть надати студентам якісне проходження практичної підготовки, отримуючи при цьому заробітну плату», – каже керівниця департаменту персоналу компанії Kernel Наталія Теряхіна.

Нагадаємо, СНУ ім. В. Даля – університет-переселенець, який двічі релокований з Луганщини, зараз працює у Києві, є партнером Проєкту USAID з 2018 року. Зараз Проєкт USAID створює в університеті три сучасні лабораторії для навчання майбутніх інженерів. Після відновлення роботи університет заново налагоджує партнерські відносини з бізнесом. Наразі в рамках гранту «Сучасні навички для секторів інформаційних технологій, інженерії та електрики України» СНУ ім. В. Даля   налагоджує співпрацю та визначає напрямки роботи з десятьма українськими компаніями.