Спеціаліст/ка із закупівель

12 Лютого 2024

Київ

Про проєкт USAID

Зусилля України здобути майбутнє – вийшовши з розв’язаної Росією повномасштабної війни готовою прискорити свій розвиток як суверенної, незалежної, демократичної та процвітаючої держави –  вимагають динамічного, інклюзивного економічного відновлення. Завдяки партнерству з урядом та активному залученню приватного сектору Проєкт USAID підтримує економічне зростання та стійкість України з 2018 року.

Після жорстокого вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року та подальшої окупації частини України, Проєкт USAID змістив фокус своєї діяльності зі сходу України на пріоритети розвитку всієї країни, які відповідають її нагальним потребам в удосконаленні експортної логістики та інфраструктури.

Підтримка логістики експорту зерна в рамках ініціативи «AGRI-Україна»

Проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) є одним із ключових партнерів USAID, що реалізує Ініціативу стійкості сільського господарства України («AGRI-Україна»), бюджет якої складає 350 млн доларів США. Ця ініціатива була започаткована в 2022 році з метою зміцнення українського аграрного експорту та пом’якшення глобальної кризи продовольчої безпеки, що загострилася внаслідок війни. В рамках ініціативи «AGRI-Україна» Проєкт USAID співпрацює з державними та приватними підприємствами, щоб доповнювати та залучати інвестиції в транспортування та перевалку зерна, яких вкрай потребує Україна.

Покращення інфраструктури

Проєкт USAID також надає безпосередню підтримку Урядові України, зокрема Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури України (Держвідновлення), Державній митній службі та Укрзалізниці, в модернізації 42 пунктів перетину кордону України (ПП). Сучасна та більш ефективна прикордонна інфраструктура та митні процедури скоротять витрати на експорт і збільшать експортний потенціал, що дозволить Україні розширити обсяги торгівлі та просунутися на шляху до інтеграції в ЄС.

Відновлення та реконструкція пуктів перетину кордону (ППК)

Покращення інфраструктури ППК: забезпечення обладнання, надання послуг з проєктування та будівництва 9 пріоритетним (6 автомобільним і 3 залізничним) ППК, а також ще максимум 12 ППК, що вдосконалить системи управління дорожнім рухом, обробку вантажів, а також інфраструктуру терміналів та обладнання для пропуску вантажів і пасажирів, що сприятиме збільшенню експорту та більш ефективному управлінню рухом на кордонах з Молдовою, Польщею, Румунією, Словаччиною та Угорщиною.
Стандартизація та ефективність завдяки швидкій модернізації: реалізація проєктів швидкої модернізації на 42 ППК загалом, наприклад, встановлення швидкомонтованих офісних будівель і санвузлів, ремонт дорожнього покриття, встановлення дорожніх знаків, загороджень, обладнання для зважування та сканування, що відповідає нагальним потребам і покращує досвід користувачів сервісів в Україні.
Обладнання та системи управління дорожнім рухом на ППК: закупівля мобільних сканерів для перевірки вантажного автотранс­порту, стаціонарних і динамічних ваг, багажних і ручних сканерів, а також залізничного вантажного устаткування для збільшення експортного потенціалу та дотримання міжнародних стандартів обробки вантажів; розробка та впровадження сучасних систем управління дорожнім рухом на окремих ППК з великим обсягом перевезень.

Про позицію

Спеціаліст із закупівель допомагатиме Проєкту USAID розробляти та закуповувати оптимальні та стійкі рішення для досягнення запланованих цілей щодо вартості, якості та сервісу, визначених та сумісних з нашими процедурами закупівель, ланцюжком поставок, партнерами та зацікавленими сторонами. Спеціаліст із закупівель відіграє ключову роль у забезпеченні чесності, справедливості та відкритості процесів закупівель, а також дотримання політик, процедур і засобів контролю. Одним з основних обов’язків на цій посаді є нагляд та проведення закупівель товарів та послуг. Посада вимагає відповідного досвіду роботи у сфері великомасштабних закупівель складного обладнання та укладання контрактів, управління контрактами, вирішення спорів, управління міжособистісними відносинами та комунікаційниї навичок. Посада також потребує досвіду аналізу та вирішення проблемних питань з постачальниками. Спеціаліст із закупівель відповідатиме за контроль та складання повної документації, пов’язаної із закупівлями, до моменту її подальшого подання до Фінансової команди. Спеціаліст із закупівель підпорядковується Старшому менеджеру із закупівель та буде закріплений за київським або львівським або одеським офісом.

Проєкт Агентства США з міжнародного розвитку «Економічна підтримка України» використовує англійську мову як основну для ділового спілкування та документації. Повний текст вакансії англійською можна знайти за [посиланням]. Будь ласка, надсилайте своє резюме англійською мовою. Дякуємо за вашу зацікавленність у вакансії. Сюди потрібно вставити посилання на англійську сторінку сайту з повним описом вакансії.

Умови

Термін трудової угоди: 12 місяців з можливістю продовження

Місце роботи: Київ

Дата початку роботи: березень 2024 року

Заробітна плата та умови праці відповідатимуть Умовам найму Проєкта USAID та Кодексу законів про працю України (КЗпП).

Процес подання резюме

Усі кандидати мають надсилати супровідний лист та актуальне резюме (не більше чотирьох сторінок) виключно англійською мовою на електронну адресу ukraine@dai.com. Лише відібрані кандидати з відповідним досвідом роботи будуть запрошені на співбесіду.

Кінцевий термін подання резюме: 29 лютого 2024 року.