Проєкт USAID доставив модульні будівлі для встановлення в Закарпатській області  

Модернізація пунктів перетину кордону
22 Лютого 2024

У рамках Проєкту «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) компанія “Артметал Україна”, з Дніпра, доставила 21 модульну будівлю для встановлення на двох ключових автомобільних пунктах пепетину кордону (ППК) у Закарпатській області на кордоні України. Введення в експлуатацію планується впродовж лютого на початку березня. Модульні будівлі оснащені функціональним обладнаннням, зможуть покращити процеси прикордонного контролю та прискорять митні процедури, потенційно зменшать час очікування на кордоні з Угорщиною та Словаччиною. 

 

Водночас раніше доставлені санітарні модулі на кордоні з Румунією, вдало підключені, та готові для використання. Один з модулів має пандус, що забезпечить доступ для людей з інвалідністю. Кожен санітарний модуль оснащений необхідним набором санітарно-гігієнічного обладнання.

Модернізація пунктів перетину кордону сприяє створенню більш доступного та комфортного середовища для всіх категорій населення, яке перетинає кордон та підвищує спроможність України ефективно оперувати на своїх кордонах, що стимулює місцеву економіку, забезпечуючи експорт українських товарів на міжнародні ринки. 

Довідково: У 2023-2026 роках USAID у рамках Проєкту «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) виділить 115 мільйонів доларів США на підтримку Державного агентства з відновлення та розвитку інфраструктури України (Держвідновлення), “Укрзалізниці” (УЗ) та Державної митної служби України.