Проєкт USAID надав шість однотонних товарних ваг для чотирьох пунктів пропуску

Модернізація пунктів пропуску
05 Червня 2024

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» надав шість товарних ваг вантажопідйомністю одна тонна для чотирьох автомобільних пунктів пропуску для покращення митних операцій з експорту вантажів. На пунктах пропуску «Косино-Барабаш» та «Вилок-Тісабеч» на кордоні з Угорщиною було встановлено по двоє ваг, тоді як на пунктах пропуску «Малий Березний-Убля» (Словаччина) та «Солотвино-Сігету» (Румунія) – по одній одиниці однотонних товарних ваг. 

Завдяки швидкому та точному зважуванню ваги допоможуть пришвидшити процес митного оформлення, дозволяючи митникам зосередитися на інших критично важливих завданнях. Зменшення часу очікування транспортних засобів на проходження митних процедур на кордоні сприятиме більш плавному руху транспорту на пунктах пропуску, забезпечуючи при цьому, що товари, які перетинають кордони, відповідають митним вимогам. 

Довідково: У 2023-2026 роках USAID через Проєкт USAID «Економічна підтримка України» виділяє 115 мільйонів доларів США на безпосередню підтримку Уряду України, зокрема Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури України, Державному агентству з відновлення та розвитку інфраструктури України, Державній митній службі та «Укрзалізниці» для модернізації 42 пунктів пропуску України.