Проєкт USAID працює над покращенням пунктів перетину кордону з Україною

Модернізація пунктів пропуску
28 Листопада 2023

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) доставив 3 платформних ваг, 312 дорожніх водоналивних бар’єрів та встановив 452 дорожні знаки у чотирьох пунктах перетину кордону (ППК) з Польщею, Румунією, Словаччиною та Угорщиною.  

Доставлене обладнання є частиною заходів із швидкої модернізації пунктів перетину кордону України, спрямованої на підвищення операційної ефективності, покращення логістики перевезень вантажів, збільшення обсягів торгівлі, експорту зернових та транспортних потоків в цілому.  

 

Найближчими часом Проєкт USAID також встановить 30 контейнерів для роздільного збору сміття на території одного з ППК для підвищення екологічної відповідальності та відновлення ресурсів відповідно до усталеної практики в Європі. 

У 2023-2026 роках USAID у рамках Проєкту «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) виділить 115 мільйонів доларів США на підтримку Державного агентства з відновлення та розвитку інфраструктури України (Держвідновлення), “Укрзалізниці” (УЗ) та Державної митної служби з метою модернізації пунктів перетину кордону (ППК) для покращення логістики перевезень вантажів, збільшення обсягів торгівлі та експорту зернових, а також пасажирських перевезень.