Проєкт USAID  придбав 5 однотонних товарних ваг для автомобільних пунктів перетину кордону 

Модернізація пунктів пропуску
13 Лютого 2024

Проєкт USAID “Економічна підтримка України” (Проєкт USAID) придбав п’ять одиниць однотонних товарних ваг для трьох пріоритетних автомобільних пунктів перетину кордону. “Старокозаче — Тудора” отримали одні ваги, тоді як по двоє ваг були доставлені на ППК “Рава-Руська — Гребенне” та “Чоп — Захонь”. Ваги укомплектовані українським виробником, та обладнані повним спектром необхідних функцій, за потребами Державної митної служби України, відповідно до необхідного тоннажу, кількості зважувань на день, якості фото, зберігання даних. Ваги мобільні та зручні у використані, що важливо для швидкого та ефективного митного декларування на кордоні. 

Нагадаємо, Проєкт USAID модернізує ключові пункти перетину кордону (ППК) України з Молдовою, Угорщиною, Словаччиною, Румунією та Польщею. Ця ініціатива націлена на підвищення ефективності, поліпшення доступності та збільшення логістичного потенціалу ключових пунктів перетину кордону для експорту українських товарів. Зокрема, зерна, експорт якого має важливе значення не лише для економіки України, але й для глобальної продовольчої безпеки. 

Довідково:  У 2023-2026 роках USAID у рамках Проєкту «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) виділить 115 мільйонів доларів США на підтримку Державного агентства з відновлення та розвитку інфраструктури України (Держвідновлення), “Укрзалізниці” (УЗ) та Державної митної служби України.