Проєкт USAID сприяє розвитку експортного потенціалу компанії “Злата Трейд” 

Зміцнення логістики аграрного експорту, АГРІ-Україна
28 Листопада 2023

Проєкт USAID “Економічна підтримка України” (Проєкт USAID) придбав фронтальний телескопічний навантажувач для компанії “Злата Трейд”, трейдера сільськогосподарської продукції, діяльність якого зосереджена в південному і центральному регіонах України. Це обладання дозволить оптимізувати роботу одного з елеваторів компанії. 

За оцінками компанії, використання телескопічного навантажувача дозволить збільшити відвантаження зерна на 500 тонн щоденно.  

Навантажувачам, які сьогодні використовує “Злата Трейд” на елеваторах, – понад 15 років. Коли обладнання виходить з ладу – що трапляться часто і непередбачувано – це впливає на весь ланцюжок постачання. Тому наявність сучасного навантажувача дозволить також забезпечити стабільну роботу на елеваторі.  

Допомога агровиробникам та інфраструктурним компаніям є частиною Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні, яку реалізує Агентство США з міжнародного розвитку. Вона спрямована на те, щоб допомогти Україні збільшити потенціал для виробництва, зберігання, транспортування та експорту зерна.