Проєкт USAID встановив для Укрзалізниці три генератори потужністю 50 кВ 

Модернізація пунктів пропуску
02 Лютого 2024

Проєкт USAID “Економічна підтримка України” (Проєкт USAID) доставив три дизельні генератори потужністю 50 кВт на залізничні пункти перетину кордону (ППК): Чоп Захонь, Вадул-Сірет Вікшани, Мостиська Медика, що обслуговуються “Укрзалізницею” (УЗ). 

Оснащені автоматичними регуляторами напруги, генератори забезпечать постійне та стабільне електропостачання для пунктів пропуску, які слугують стратегічними експортними маршрутами до Польщі, Угорщини та Румунії, особливо в холодні зимові місяці. Генератори посилять логістичну інфраструктуру УЗ, та забезпечать безперебійну роботу для сприяння збільшенню обсягів вантажообігу, експорту зерна та пасажиропотоку на залізничних ППК. 

Нагадаємо, Проєкт USAID працює над модернізацією пунктів перетину кордону для підвищення операційної ефективності, покращення логістики перевезень вантажів, збільшення обсягів торгівлі, експорту зернових та транспортних потоків в цілому. 

Довідково: У 2023-2026 роках USAID у рамках Проєкту «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) виділить 115 мільйонів доларів США на підтримку Державного агентства з відновлення та розвитку інфраструктури України (Держвідновлення), “Укрзалізниці” (УЗ) та Державної митної служби з метою модернізації пунктів перетину кордону (ППК) для покращення логістики перевезень вантажів, збільшення обсягів торгівлі та експорту зернових.