Проєкт USAID взяв участь у конференції «BLACK SEA GRAIN.EUROPE-2024» 

29 Лютого 2024

27-28 лютого у Празі Проєкт USAID “Економічна підтримка України” (Проєкт USAID) долучився до міжнародної конференції «BLACK SEA GRAIN.EUROPE-2024». Захід зібрав провідних гравців аграрного ринку і став майданчиком для обміну досвідом та ідеями лідерів агробізнесу.  

Разом з ключовими партнерами Проєкту USAID – провідним оператором агробізнесу Agromino та Зерновою торговою компанією ТОВ “Алмейда Груп” – захід відвідали Кірстен Пфайффер, заступниця директора Проєкту USAID та Білл Мейс, директор напрямку AGRI, Проєкту USAID. 

Agronimo представила  напрямки діяльності в Україні, які спрямовані на підвищення ефективності аграрного сектору через впровадження інноваційних технологій. Водночас Almeida Group розповіла про логістику зернових, підкресливши важливість стійких та ефективних ланцюгів постачання. 

Конференція стала унікальною платформою для налагодження співпраці між українськими та міжнародними виробниками, переробниками зернових та олійних культур, трейдерами, логістичними компаніями, банківськими та інвестиційними інституціями, а також представниками державної влади та галузевих асоціацій. 

Проєкт USAID заохочує до тіснішої співпраці українських та європейських операторів для вивчення нових шляхів ведення зернового бізнесу та сприяння пом’якшенню глобальної продовольчої кризи.