Проєкт USAID закупив комп’ютерну техніку для залізничних пунктів перетину кордону у Волинській, Львівській, Закарпатській та Чернівецькій областях

Модернізація пунктів пропуску
15 Березня 2024

Проєкт USAID “Економічна підтримка України” закупив 103 одиниці комп’ютерної техніки для чотирьох залізничних пунктів перетину кордону (ППК), розташованих у Волинській, Львівській, Закарпатській та Чернівецькій областях, на яких оперує АТ “Укрзалізниця”. Принтери, комп’ютерні системні блоки, комп’ютери-моноблоки, ноутбуки та блоки безперебійного живлення зможуть покращити робочі процеси, пришвидшити оформлення вантажів на кордонах та, відповідно, прискорить пропускну спроможність та пасажиропотік на пунктах перетину кордону.

Ця допомога спрямована на підвищення ефективності, доступності логістичних шляхів для експорту українських товарів. Покращення логістичних процесів не лише оптимізує роботу залізниці, але й сприяє ефективнішому експорту українських товарів, включно з зерном, що має велике значення для економіки країни та глобальної продовольчої безпеки.

Довідково: Проєкт USAID модернізує ключові залізничні та дорожні пункти перетину кордону (ППК) України з Молдовою, Угорщиною, Словаччиною, Румунією та Польщею. У 2023-2026 роках USAID у рамках Проєкту «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) виділить 115 мільйонів доларів США на підтримку Державного агентства з відновлення та розвитку інфраструктури України (Держвідновлення), “Укрзалізниці” (УЗ) та Державної митної служби України.