Запит на надання пропозиції | Ремонт дорожнього покриття та споруд пункту пропуску “Чоп-Захонь” (Закарпатська область)

Закупівлі
23 Квітня 2024

DAI, що виконує Проєкт USAID «Економічна підтримка України», запрошує кваліфікованих місцевих постачальників подати свої пропозиції щодо ремонту дорожнього покриття та споруд пункту пропуску “Чоп-Захонь” (Закарпатська область), як зазначено в запиті на надання пропозиції RFP-REQ-KYV-24-0024.

Attach_C_ BCP Chop(Thysa)-Zahony(road)_rev.07

Attachment A_BCP_Chop-Zahony_Technical_Specifications_rev08

Attachment N Template Construction Schedule_CB

 

Для отримання конфеденційних додатків надішліть, будь ласка, запит на ProcurementERA@dai.com

Візьміть до уваги ці важливі дати та електронні адреси:
Дата надання запиту: 23 квітня 2024 року
Відвідування майданчика Учасниками тендеру (за бажанням): Відвідування майданчика Учасниками тендеру заплановано на період  09 травня 2024р., в міжнародному пункті пропуску “Чоп-Захонь” за адресою: 89460, Закарпатська область, Ужгородський район, Соломоново.

Для кожної організації існує обмеження – дві особи з організації.

Для відвідуванню майданчику Учасник зобов’язаний не пізніше 02 травня 2024р. надати список своїх представників із зазначенням посади та назви підприємства та надати копію їх паспортів.

Кінцевий термін отримання запитань: 15:00 за місцевим київським часом, 16 травня 2024 року, на адресу: ProcurementERA@dai.com.

Всі отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на них будуть надіслані учасникам тендеру електронною поштою.

Кінцевий термін отримання пропозицій: 15:00 за місцевим київським часом в Україні 6 червня 2024 року на адресу: ProcurementERAInbox@dai.com

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЗАПИТАНЬ ТА АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ.