У Берліні говоритимуть про людяність та покажуть фільм про мужність українців

09 Лютого 2024

Документальний фільм “Міста та їхні герої” та виставка із 90 фотографій, які створені за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID), ввійшли до програми Café Kyiv 2024 – щорічної події, присвяченій Україні, яку організовує Фонд Конрада Аденауера у Берліні 19 лютого 2024 року.

“Міста та їхні герої” – це проєкт, який на прикладах реальних людей розповідає про героїзм українського народу.  Це історії звичайних українців, які ніколи не вважали себе героями, але у 2022 році вони змушені були зробити вибір і вчинити так, як не могли не вчинити.

Це історії, які  змушують замислитися про власне життя тих, хто їх почує.  Українці – вчителі, охоронці, лікарі, менеджери, безробітні, підприємці, держслужбовці – всі ті, кого війна застала в абсолютно різних місцях та умовах, як виявляється, прожили таке життя та отримали таке виховання, яке дозволило в критичний момент зробити правильний вибір.

Проєкт складається із 6 документальних фільмів та 90 історій розказаних через фотографії та тексти про звичайних українців, які залишилися людьми на цій нелюдській війні.

Виставка «Міста та їхні герої» та показ документальних фільмів стануть серцем «Простору людяності», де також буде представлено:

  • Мультимедіаоб’єкт «Книга людяності»
  • Виставки художників Антона Логова та Сергія Кондратюка
  • Спецпроєкт «Обличчя Азовсталі»
  • Спецпроєкт «Шлях героя»

Також, 19 лютого, тут відбудуться дискусії:

  • «Людяність та релігія», яку модеруватиме Олег Турій, український інтелектуал український історик Церкви, директор Інституту історії Церкви Українського католицького університету (УКУ),
  • «Гідність, свободу та людину» за участю українських Вахтанга Кебуладзе, українського філософа, публіциста, перекладача, спеціаліста з феноменології, професора катедри теоретичної і практичної філософії філософського факультету Київського національного університету ім.Т.Шевченка та Андрія Дахнія, українського історика філософії, перекладача, доктора філософських наук, завідувача кафедри історії філософії Львівського національного університету імені Івана Франка

Запрошуємо приєднатися до активностей 19 лютого з 9.00 до 23.30 в Café Kyiv 2024.
Місце проведення – кінокомплекс Colosseum Berlin (10437 Berlin, Gleimstraße 31).

Вхід вільний!