УКРАЇНСЬКИЙ СОФТ ЗАМІСТЬ РОСІЙСЬКОГО – КОМПАНІЯ З ДОНЕЧЧИНИ ПРОПОНУЄ ПРОГРАМУ ДЛЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

11 Січня 2023

ІТ-компанія з Краматорська АРЕАЛ пропонує українському бізнесу власну розробку “Ареал-облік”, яка може замінити російський софт 1С. Компанія розпочала співпрацю із мережею роздрібно-гуртової торгівлі у Львові.

“Ми пропонуємо бізнесу відмовитися від російської розробки 1С. Наша компанія створила альтернативу – власний ІТ-продукт. Нам потрібно переконати бізнес, лише патріотизму тут недостатньо, потрібен якісний продукт. Ми вже уклали угоду із власником мережі магазинів, які продають одяг та мають його виробництво. Для нас такий кейс – новий, але ми впоралися. Відтак можемо надалі залучати ритейл до співпраці – знаємо, як прописати та налаштувати облік товарів та залишки на складах, продажі”, – розповідає директор “Ареала” Павло Зайцев.

Шукати нових клієнтів допомагають онлайн-зустрічі, які проводять фахівці “Ареала” у соціальних мережах із потенційно зацікавленими підприємцями. Зараз компанія веде перемовини з бізнесом із Дніпра та вищим навчальним закладом із Полтави, яких залучили до співпраці через такі зустрічі.
Нагадаємо, компанія переїхала з Краматорська до Львова торік, нещодавно взяла на роботу трьох переселенців з Краматорська та Покровська Донецької області. Зараз у їх штаті – десять працівників.

“За минулий рік ми не втратили жодного нашого клієнта – з державного, комунального, приватного сектору. Це близько ста компаній, які ми підтримуємо обслуговуванням їхнього програмного забезпечення. Це дуже важливо для нас, адже допомагає стати на ноги у Львові, де висока конкуренція серед місцевих ІТ-фахівців. Віримо, що цьогоріч нас очікує період росту”, – каже пан Зайцев.

Нагадаємо, компанія “Ареал” входить до Східноукраїнського ІТ-кластера, який створений за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України”.