USAID встановив генератор потужністю 50 кВт на залізничному пункті перетину кордону у Волинській області

Модернізація пунктів пропуску
12 Грудня 2023

6 грудня Проєкт USAID «Економічна підтримка України» доставив та встановив генератор потужністю 50 кВт на залізничному пункті перетину кордону (ППК) у Волинській області. Генератор забезпечуватиме резервне живлення одного з найбільших вантажних ППК для ефективного управління потоку вантажів з України.

Оскільки Україна продовжує стикатися з проблемами, спричиненими війною, зокрема, атаками Росії на критично важливу інфраструктуру, така підтримка має важливе значення для врегулювання перебоїв у вантажообігу з України, тим самим забезпечуючи експорт зерна.

«Надважливо продовжувати забезпечувати залізничну інфраструктуру альтернативними джерелами живлення та посилювати її енергетичну стійкість. Попередня партія промислових генераторів від USAID була встановлена на наших об’єктах по всій Україні, цей генератор забезпечить резервне живлення одного з міжнародних прикордонних переходів. Тож навіть в умовах виникнення дефіциту електроенергії через ворожі обстріли ми зможемо забезпечувати перевезення вантажів. Дякую партнерам, які нам допомагають вистояти», – сказав директор департаменту електрифікації та електропостачання АТ «Укрзалізниця» Олексій Статник.

Нагадаємо, Проєкт USAID працює над модернізацією пунктів перетину кордону для підвищення операційної ефективності, покращення логістики перевезень вантажів, збільшення обсягів торгівлі, експорту зернових та транспортних потоків в цілому.

Довідково: У 2023-2026 роках USAID у рамках Проєкту «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) виділить 115 мільйонів доларів США на підтримку Державного агентства з відновлення та розвитку інфраструктури України (Держвідновлення), “Укрзалізниці” (УЗ) та Державної митної служби з метою модернізації пунктів перетину кордону (ППК) для покращення логістики перевезень вантажів, збільшення обсягів торгівлі та експорту зернових.