16-тий інформаційно-діалоговий майданчик “Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення”

07 Серпня 2023
Запрошуємо бізнес на 16-тий інформаційно-діалоговий майданчик “Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення”, присвячений державній грантовій програмі на створення або розвиток переробного підприємства.
Заступниця Міністра економіки України Надія Бігун говоритиме про підтримку переробних підприємств через державну грантову програму.
Про особливості подачі заявок на цю грантову програму розповість Дар’я Гончаренко – начальниця управління розвитку ринків з високою доданою вартістю департаменту розвитку реального сектору економіки Міністерства економіки України:
“Надання грантів для розвитку або створення переробних підприємств дозволить державі перейти від сировинної спрямованості та збільшить додану вартість готової продукції – чим більше процесів перероблення сировини у готову продукцію задіяно у процесі, тим більша додана вартість готової продукції”.
Про типові помилки при подачі грантових заявок на створення або розвиток переробного підприємства та можливості поєднати різні гранти для залучення додаткових ресурсів говоритиме Юлія Жуланова – директорка департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу АТ «Ощадбанк».
Під час майданчика представники бізнесу зможуть поставити спікерам питання.
Захід відбудеться 10 серпня о 16 годині. Орієнтовна тривалість – 2 години.
Для участі пройдіть, будь ласка, реєстрацію – https://forms.office.com/r/bTByqBzEYz
Усі зареєстровані учасники отримають посилання для участі у заході.
Захід відбудеться за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України” та Reform Support Team Mineconomy .