Рубіжанська панчішна мануфактура стала спонсором дитячої футбольної команди

Інноваційне виробництво
04 Серпня 2021

На Луганщині розвивають дитячий футбол. Спонсором новоствореної команди дівчат у Рубіжному став місцевий бізнес – Рубіжанська панчішна мануфактура.

“Ми вирішили підтримати ініціативу та допомогти у створенні  місцевої дитячої команди. Наше підприємство закупить спортивну форму для дівчат, також ми забезпечимо їх гетрами власного виробництва та будемо оплачувати роботу тренера. Діти у малих містах теж хочуть розвиватися, і ми власним прикладом хочемо показати, що це можливо за підтримки бізнесу, небайдужих жителів регіону”, – розповів директор Рубіжанської панчішної мануфактури Геннадій Місюренко.

Дівчача футбольна команда називатиметься “Movigo”. Це слово позначає постійний рух вперед, прагнення досконалості. Саме під таким брендом та концепцією Рубіжанська панчішна мануфактура виходить на ринок спортивних шкарпеток. У цьому компанії допомагає Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID).

“Оскільки ми виходимо на ринок зі спортивними шкарпетками,  будемо підтримувати розвиток спорту у місті. Позиціонуємо себе як соціально відповідальний бізнес, який допомагає місту та його жителям”, – сказав пан Геннадій.

Нагадаємо, Рубіжанська панчішна мануфактура налагодила співпрацю з клієнтами Європейського Союзу – шкарпетки відправляють до Іспанії, Нідерландів, Чехії.

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.

 

Луганщина: промоційне відео

Інноваційне виробництво
Створення іміджу регіону
26 Лютого 2021

Інноваційне виробництво

Діяльність в області інновацій для виробництва (I4M) в рамках проєкту USAID «Економічна підтримка України» спрямована на просування підприємницької діяльності виробничих та інжинірингових компаній регіону на наступний рівень.

Ми активно взаємодіємо на місцевому рівні, щоб відкривати перспективні та авторитетні компанії, співпрацювати з ними та пропонувати індивідуальні консультації, комунікацій, а також надавати допомогу з метою збільшення продажів, диверсифікації ринків збуту, підвищення якості умов праці у регіоні та сприяння горизонтальним зв’язкам на місцевому, регіональному та міжнародному рівнях.

Виробничий сектор історично був добре розвинений у Луганській та Донецькій областях, і ми прагнемо забезпечити відродження його сили та потужності. Наш підхід полягає в тому, щоб глибоко дослідити кожен бізнес, визначити основні точки росту, в які ми можемо зробити корисний внесок шляхом консультацій та грантової підтримки. Деякими прикладами наших проєктів з партнерами є сприяння у:

  • розробці та впровадженні реклами компаній
  • формуванні практики управління персоналом
  • розробці бізнес-стратегії
  • пошуку партнерів за кордоном та початку співпраці
  • зростанні клієнтської бази в Україні

Окрім цього, ми також сприяємо розвитку бізнесу наших партнерів за допомогою грантів.

Партнери I4M представляють широкий спектр виробничих секторів, включаючи фармацевтику, важке машинобудування, пластикові та будівельні вироби тощо. Допомагаючи компаніям, ми використовуємо власні консультаційні можливості, а також залучаємо зовнішніх незалежних консультантів для збільшення масштабів нашої діяльності.

Перша група виробничих партнерів I4M пройшла всебічне навчання та практику, спрямовану на розробку довгострокових бізнес-стратегій. Ці документи є нашими спільними проєктними орієнтирами, за якими ми плануємо нашу підтримку для їх подальшого розвитку.

Наш поточний перелік стратегічних партнерів включає:

Компанія Місто Область Сектор Продукція
ТАНА Сєвєродонецьк Луганська Нафтохімія Полімер

Полімерні композиційні матеріали

AG&K Рубіжне Луганська Фармацевтика Полімерна тара
Контакт Дружківка Донецька Інжиніринг

Виробництво газового обладнання

Регулятори газу високого тиску

Системи одоризації газу

Дружківська кондитерська фабрика Дружківка Донецька Глибока обробка соняшнику Халва

Солодощі та закуски

Соняшникова олія

Соняшникові напівфабрикати

Фармбіотест Рубіжне Луганська Фармацевтика Клінічні випробування

Лабораторна діагностика

Мікрохім Рубіжне Луганська Фармацевтика Виробництво непатентованих лікарських засобів
Рубіжанська панчішна мануфактура Рубіжне Луганська Панчішні вироби Шкарпетки

Панчохи

Колготки

Магма Маріуполь Донецька Важке машинобудування Виробництво та ремонт нестандартного механічного обладнання

Інжиніринг

Обробка металу

Крамтехцентр Краматорськ Донецька Важке машинобудування Конвеєрні системи

Обробка металу

Виробництво нестандартного механічного обладнання

МЗМК Бахмут Донецька Металеві конструкції Конструкції загального користування

Ємності для нафтової та харчової промисловості

ATG-Construction Маріуполь Донецька Будівництво Будівельні послуги

Металеві конструкції

ТераВатт Маріуполь Донецька Промислова автоматизація Промислова автоматизація

Рішення з механізації

Інжиніринг

Каучук Маріуполь Донецька Гумові технічні вироби Гумові суміші

Гумові технічні вироби

ІнГаз Маріуполь Донецька Виробництво промислових газів Високочастотні інертні гази