Рубіжанська панчішна мануфактура стала спонсором дитячої футбольної команди

Інноваційне виробництво
04 Серпня 2021

На Луганщині розвивають дитячий футбол. Спонсором новоствореної команди дівчат у Рубіжному став місцевий бізнес – Рубіжанська панчішна мануфактура.

“Ми вирішили підтримати ініціативу та допомогти у створенні  місцевої дитячої команди. Наше підприємство закупить спортивну форму для дівчат, також ми забезпечимо їх гетрами власного виробництва та будемо оплачувати роботу тренера. Діти у малих містах теж хочуть розвиватися, і ми власним прикладом хочемо показати, що це можливо за підтримки бізнесу, небайдужих жителів регіону”, – розповів директор Рубіжанської панчішної мануфактури Геннадій Місюренко.

Дівчача футбольна команда називатиметься “Movigo”. Це слово позначає постійний рух вперед, прагнення досконалості. Саме під таким брендом та концепцією Рубіжанська панчішна мануфактура виходить на ринок спортивних шкарпеток. У цьому компанії допомагає Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID).

“Оскільки ми виходимо на ринок зі спортивними шкарпетками,  будемо підтримувати розвиток спорту у місті. Позиціонуємо себе як соціально відповідальний бізнес, який допомагає місту та його жителям”, – сказав пан Геннадій.

Нагадаємо, Рубіжанська панчішна мануфактура налагодила співпрацю з клієнтами Європейського Союзу – шкарпетки відправляють до Іспанії, Нідерландів, Чехії.

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.