Закупівля | Електрогідравлічні двощелепні грейфери для козлових кранів

Закупівлі
12 Квітня 2024

DAI, що виконує Проєкт USAID «Економічна підтримка України», запрошує кваліфікованих місцевих постачальників подати свої пропозиції щодо закупівлі електрогідравлічних двощелепних грейферів для козлових кранів, як зазначено в Запиті на надання пропозиції RFP REQ-KYV-24-0138.

Для отримання додатків по тендеру надішліть, будь ласка, запит на ProcurementERA@dai.com

Будь ласка, візьміть до уваги ці важливі дати та електронні адреси:
Дата надання запиту: 12 квітня 2024 року
Кінцевий термін отримання запитань: 18 квітня 2024 року, 18:00 за місцевим київським часом в Україні, на адресу: ProcurementERA@dai.com.Всі отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на
них будуть надіслані учасникам тендеру електронною
поштою.
Кінцевий термін отримання пропозицій: 1 травня 2024 року, 18:00 за місцевим київським часом в Україні.

Пропозиції мають подаватись в електронній формі на адресу: ProcurementERAInbox@dai.com

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЗАПИТАНЬ ТА АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ.

Закупівля | Вилочні електричні навантажувачі

Закупівлі
09 Квітня 2024

DAI, що виконує Проєкт USAID «Економічна підтримка України», запрошує кваліфікованих місцевих постачальників подати свої пропозиції щодо Закупівлі вилочних електричних навантажувачівяк зазначено в Запит на надання пропозиції RFP-LVI-24-0034.

Для отримання додатків по тендеру надішліть, будь ласка, запит на ProcurementERA@dai.com

Будь ласка, візьміть до уваги ці важливі дати та електронні адреси:
Дата надання запиту: 9 квітня 2024 року
Кінцевий термін отримання запитань: 15 квітня 2024 року, 18:00 за місцевим київським часом в Україні, на адресу: ProcurementERA@dai.com.Всі отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на
них будуть надіслані учасникам тендеру електронною
поштою.
Кінцевий термін отримання пропозицій: 24 квітня 2024 року, 18:00 за місцевим київським часом в Україні.

Пропозиції мають подаватись в електронній формі на адресу: ProcurementERAInbox@dai.com

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЗАПИТАНЬ ТА АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ.

Висловлення зацікавленості | Перевірка “REMANUFACTURED” маневрових локомативів

Закупівлі
04 Квітня 2024

DAI, що виконує Проєкт USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) висловлює свою зацікавленість в проведені перевірки третьою стороною до 10 Remanufactured Маневрових локомотивів з шириною колії 1435 мм та 1520 мм, як зазначено в документі на висловлення зацікавленості в Перевірці “REMANUFACTURED” маневрових локомативів, EOI-ERA240001.

Будь ласка, візьміть до уваги ці важливі дати та електронні адреси:
Дата надання запиту: 4 квітня 2024 року
Кінцевий термін отримання питань: до 15 квітня 2024 року, до 17:00 за київським часом, Україна.

Пітання потрібно надсилати англійською мовою на електронну пошту: ProcurementERAInbox@dai.com, всі запитання мають бути подані англійською мовою.  

Кінцевий термін подання відповідей на цей документ: 26 квітня, 2024 року, о 17:00 за київським часом, Україна.

Відповіді потрібно надсилати англійською мовою на електронну пошту: ProcurementERAInbox@dai.com.

У темі листа необхідно вказати Expression of Interest Thirdparty Inspection of Remanufactured Shunting Locomotives. 

 

ЗАКУПІВЛІ

Закупівлі в межах Проєкту USAID «Економічна підтримка України»

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» планує придбати критично важливе обладнання на 57 мільйонів доларів США у компаній-лідерів ринку в 2024 році.

Компанія «DAI Global», що є виконавцем Проєкту USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID), придбає та доставить обладнання на суму приблизно 57 мільйонів доларів для підтримки інфраструктурного та логістичного розвитку сільського господарства України у 2024 році. Це сприятиме зміцненню української економіки та постачанню вкрай необхідного зерна на світовий ринок.

Задля досягнення мети ми потребуємо надійних виробників вагонів і постачальників обладнання для перевалки зернових культур, зокрема: навантажувачів, генераторів, телескопічних навантажувачів та рішень для тимчасового зберігання зерна. Окрім того, є
потреба в іншому спеціалізованому обладнанні для пунктів пропуску через кордон, такому як багажні та ручні сканери, потреба в будівельних матеріалах для вантажних терміналів тощо.

Нашою метою є побудова міцної інфраструктури та підтримка економічної стійкості України.

ПРО НАС

Компанія «DAI Global» працює на передовій міжнародного розвитку з найбільшими міжнародними донорами та урядами, вирішуючи фундаментальні соціальні та економічні проблеми, спричинені неефективними ринками, неефективним управлінням та
нестабільністю протягом понад 50 років. Наразі компанія «DAI Global» працює у майже 100 країнах.

Компанія «DAI Global» співпрацює з приватним та державним сектором в Україні з метою реалізації Проєкту USAID, який є одним із виконавців Ініціативи уряду США з підвищення стійкості сільського господарства в Україні (AGRI-Україна), яка започаткована у 2022 році для пом’якшення глобальної продовольчої кризи, що загострилася через війну, яку розв’язала росія. Бюджет ініціативи AGRI-Україна становить 250 млн доларів США.

Проєкт USAID в межах Ініціативи AGRI-Україна підтримує приватні та державні установи, щоб покрити нагальні потреби у залученні інвестицій для покращення процесу перевалки та логістики зерна.

ЗАКУПІВЕЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ

Запрошуємо кваліфіковані компанії взяти участь у поточних закупівлях. Компанія «DAI Global» дотримується прозорих та ефективних закупівельних процедур, а також чітких етичних стандартів та принципів чесної конкуренції. Ми обираємо постачальників, які пропонують найкращу ціну та пропозиції, що відповідають цілям Проєкту USAID. Закупівельні процедури Проєкту USAID побудовані на засадах прозорості та доступності.

Ключові етапи проведення закупівель:

  • Оголошення тендеру: Оприлюднення запиту на товари та послуги.
  • Передтендерна конференція: Потенційні постачальники мають можливість обговорити технічні подробиці зі співробітниками Проєкту USAID (кожному окремому випадку).
  • Подача тендерних заявок: Постачальники подають заявки відповідно до тендерних умов.
  • Оцінювання заявок: Детальна оцінка згідно із визначеними критеріями.
  • Визначення переможця: Постачальники, що перемогли, отримують повідомлення та підписують договір.
  • Виконання договорів та перевірка: Постачання товарів/надання послуг. Перевірка результатів згідно з договором.

Якщо у вас виникли питання щодо тендерної процедури або потенційної співпраці, будь ласка, повідомте нашу закупівельну команду, написавши лиса на ProcurementERA@dai.com.

Наша мета – побудувати міцні партнерські відносини та підтримати на кожній стадії закупівель.

USAID є провідним у світі міжнародним агентством розвитку та каталізатором у досягненні результатів розвитку. Робота USAID сприяє національній безпеці та економічному процвітанню США, демонструє американську щедрість та підтримку країн-одержувачів на шляху до самодостатності та стійкості – www.usaid.gov.

PDF ВЕРСІЯ:
USAIDERA_Procurment_onepager_ua