МАРІУПОЛЬСЬКА КОМПАНІЯ ВІДНОВИТЬ ПОСТАЧАННЯ ІНЕРТНИХ ГАЗІВ НА ЗАКОРДОННІ РИНКИ

26 Квітня 2023
Проєкт USAID «Економічна підтримка України» придбав за грантом для товариства з обмеженою відповідальністю «Інгаз» мас-спектрометр. До лютого 2022 року компанія базувалась в Маріуполі та після повномасштабного російського вторгнення перезапустила бізнес в Одеській області. Придбаний мас-спектрометр – це сучасний і високоточний прилад для аналізу інертних газів, зокрема неону. Продукт компанії Thermo Fisher Scientific – світового лідера у виробництві наукового обладнання, реагентів та інших виробів для досліджень та аналітики – дозволяє визначати якість інертних газів на рівні чистоти 6.0 (99.9999%) і вище. Мас-спектрометр коштує понад 8 мільйонів 300 тисяч гривень.
«До лютого 2022 року у нашій компанії працювали 148 людей, ми мали портфель замовлень від українських та закордонних клієнтів. Через війну втратили наші потужності у Маріуполі й відновили альтернативний виробничий майданчик. Нове обладнання є критично важливим для засвідчення якості наших продуктів», – говорить директор компанії Сергій Ваксман.
Наявність мас-спектрометра дозволить компанії бути більш конкурентоспроможною серед інших виробників інертних газів, а отже, залучити нових клієнтів та отримати більший прибуток, адже зараз «Інгаз» може підтвердити якість свого продукту, що дуже важливо на ринку світових виробників мікропроцесорів.
Зараз у компанії – 83 працівники.