Майстерня з підготовки заявки за грантовими програмами для переробних підприємств

11 Серпня 2023
17 серпня запрошуємо представників бізнесу на онлайн-майстерню з підготовки заявки до грантового конкурсу держаної програми єРобота на створення або розвиток переробних підприємств.
Чекаємо на майстерні як бізнес, який вже працює у сфері переробки, так і підприємців, що планують започаткувати переробне підприємство.
Захід має на меті підвищити спроможність бізнесу підготувати успішну заявку на державний грант зі створення або розвитку переробного підприємства та надати конкретні рекомендації та практичні поради тим, хто вже має напрацьовану бізнес-ідею.
Представники Міністерства економіки, які курують питання державних грантів для переробних підприємств, нададуть практичні поради щодо подання заявки.
Учасники майстерні дізнаються як краще
  • оформити бізнес-ідею,
  • сформувати бізнес-план відповідно до вимог донора конкурсу,
  • а також матимуть можливість взяти участь у грантовому інтенсиві та отримати подальшу менторську підтримку щодо подання заявок на грант.

Розглянемо також питання де знайти інші грантові можливості для переробних підприємств.

Захід відбудеться в рамках інформаційно-діалогового майданчика Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення за сприяння Reform Support Team Mineconomy та Проєкт USAID “Економічна підтримка України”.
Реєстрація доступна до 16 серпня 2023 року за посиланням.