Молодь генерувала ідеї поширення культури волонтерства

16 Червня 2023

10-11 червня у Києві відбувся Волонтерський саміт для молоді Youth Summit від Координаційного центру «Сила молоді» Української академії лідерства за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Участь у заході взяли 180 учасників з різних регіонів України – представники молоді, які говорили про запровадження сталої культури волонтерства та поділилися ідеями для реалізації волонтерських проєктів у своїх громадах.

Під час саміту відбулися панельні дискусії з представниками відомих громадських організацій, серед яких Українська Волонтерська Служба, Восток SOS, JuniorS, Р.І.Д., Будуємо Україну Разом, Veteran Hub, Let’s do it Ukraine, UNICEF Ukraine, U-Report Ukraine, СпівДія, Мріємо та діємо.

Своїм волонтерським досвідом з учасниками Youth Summit поділився громадський діяч, засновник благодійного фонду Сергій Притула.

Учасники заходу працювали у групах над створенням стратегії популяризації різних видів волонтерства: екологічного, урбаністичного, спрямованого на відновлення національної ідентичності, допомозі вразливим категоріям населення, організації дозвілля для дітей та юнацтва, формування здорової нації.

«Дуже люблю брати участь в таких подіях, бо це завжди неймовірний конект з класними людьми, активною молоддю, яка дійсно прагне змін в Україні. Це завжди заряджає, ми стаємо зірочками, які сяють і запалюють інших! Класно бачити запал в очах людей, коли вони розказують про справу, якою займаються. Брейнштормінг ідей для розвитку України – моя улюблена частина, адже так я зрозуміла, що після перемоги нам є над чим і для чого працювати, та є активні та свідомі громадяни, які прагнуть щось робити. Творимо себе – творимо Україну!», – поділилася своїми враженнями учасниця Youth Summit Вікторія Каптановська.

«Ми, як команда організаторів саміту, в черговий раз переконались, що живе спілкування – це джерело енергії. Збираючись разом, молодь генерує нові ідеї та проєкти, які втілює в життя у своїх спільнотах та громадах. А Координаційний центр “Сила молоді” Української академії лідерства продовжує всіляко підтримувати дієву молодь, яка об’єднується, підсилює один одного, творить позитивні зміни і тим самим наближає перемогу України.» – говорить керівниця Координаційного центру “Сила молоді” Олена Джевага.