Обирай локальне – підтримуй своїх на Local Farmer Fest

14 Серпня 2023

Запрошуємо на фестиваль LOCAL FARMER FEST, який цього року відбудеться у Львові та Івано-Франківську, за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Традиції фестивалю фермерської продукції Local Farmer Fest народились на березі Азовського моря – до повномасштабного вторгнення заходи відбувались у Маріуполі та Бердянську.

Цього року смачний осінній вікенд чекає на львів’ян та гостей міста 9-10 вересня у Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького та 23-24 вересня в Івано-Франківську на стадіоні «Рух». Подія стане ще однією інтерактивною платформою для популяризації продукції місцевих виробників та фермерів, а також допоможе їм залучити нових клієнтів та партнерів.

Близько 100 локальних виробників та фермерів привезуть для відвідувачів фестивалю частинку своєї автентики – власний крафтовий продукт зі своєю особливою історією.

Серед учасників – сімейна сироварня «Гарбузовий Рай» – мрія, яку плекали на кухні Ігор та Соломія, що виросла з ідеї до власної онлайн-крамнички та реалізації продукції у «Сільпо».

Подружжя продало квартиру в самому центрі Львова та переїхало жити за місто. Так у 2018 р. в одному з мальовничих сіл на Львівщині пара знайшла закинуте приміщення церковної школи, відреставрували та почали свій шлях сироваріння.

«Гарбузовий рай» виготовляє сири з коров’ячого молока за власними рецептами, особливим попитом користується сир з ягодами чорниці та «Лісова Пісня» – з білою пліснявою та ялівцем. В асортименті крафтярів – близько 10 видів сиру. А неповторний смак доповнює трояндовий конфітюр з власних садів.

«Це місцевий спеціалітет, який готували наші предки багато років тому. Важливо те, що конфітюр не вариться, тому зберігає максимум корисних властивостей, аромату та смаку. Цьогоріч ми приготували два види: класичний (перетертий з цукром) та з акацієвим медом», – розповідає Соломія.

Подружжя влаштовує майстер-класи з виготовлення сиру, екскурсії виробництвом та дегустації. Усе це в оточенні неймовірної природи, оповите цікавими часом кумедними історіями їхнього шляху.

Тож, якщо бажаєте познайомитися та спробувати авторські сири, запрошуємо відвідати фестивалі LOCAL FARMER FEST, адже підтримка українських виробників має особливе значення у реаліях сьогодення, адже є одним із рушіїв економіки.

Вхід на фестиваль – безкоштовний. 

Години роботи фестивалю: 12:00 – 21:00

Більше інформації про подію можна дізнатися тут: 

https://www.facebook.com/local.farmer.fest

https://www.instagram.com/local.farmer.fest/

 

Реєстрація учасників за посиланням: http://surl.li/jvuww