Відновлення інфраструктури

Стійка і всеосяжна інфраструктура – наріжний камінь стабільної економіки. Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID)працює над відновленням існуючих систем інфраструктури та наданням можливостей людям, які їх використовують.

Проєкт USAID відновлює кампус Луганського національного аграрного університету в Слов’янську, реконструює вікна та двері, аби покращити рівень комфорту для студентів і викладачів

Проєкт USAID також оновлює регіональну фітосанітарну лабораторію в Сєвєродонецьку, щоб покращити рівень тестування насіння і сільськогосподарських продуктів.

У Маріуполі Проєкт USAID модернізує міські автобусні зупинки та будівельну інфраструктуру, щоб забезпечити більш безпечний і комфортний громадський транспорт, а також модернізує ІТ-центр в центрі міста.

Близько 50 студентів зможуть вивчати сучасні ІТ технології завдяки облаштованим комп’ютерними класам у технічному клубі в місті Бахмут, що на Донеччині.

Модернізація Луганського обласного лабораторного центру вдосконалить медичне лабораторне обладнання, яке обслуговує весь регіон.