ПЕРЕСЕЛЕНЦІ БЕЗКОШТОВНО НАВЧАЮТЬСЯ ОСНОВ ЦИФРОВОЇ ІЛЮСТРАЦІЇ

17 Листопада 2022

5 листопада Проєкт USAID «Економічна підтримка України» у партнерстві з комунальним підприємством «Донецький центр підготовки персоналу» розпочав безкоштовний навчальний онлайн-курс «Основи цифрової ілюстрації».  Студентами курсу є 20 переселенців та жителів прифронтових регіонів, які втратили роботу через війну і шукають роботу у новій сфері. За 2,5 місяці навчання учасники опанують навички роботи у програмах Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw, зможуть професійно створювати комерційні ілюстрації та заробляти через Інтернет.

Навчання відбувається тричі на тиждень і складається із лекційних, практичних занять та самостійної роботи над засвоєнням матеріалу. Процес ускладнений плановими та аварійними відключеннями електроенергії, з якими останнім часом стикаються майже всі регіони України через російські обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури. Проте учасники мають доступ до записів лекцій і вже практикуються у створенні власних ілюстрацій.

“Після завершення навчання на курсі учасники зможуть монетизувати свій талант. Вже зараз вони створюють свої перші роботи, більшість із них робить це вперше. Надалі, якщо розвиватимуть ці навички, зможуть отримати роботу за цим напрямком”, – говорить тренерка курсу Марія Гаращенко.

Курс триватиме до січня 2023 року. За підтримки тренерів-наставників учасники працюватимуть над наповненням своїх портфоліо як ілюстраторів, а також отримають сертифікати про проходження курсу «Основи цифрової ілюстрації».