Перший національний форум «Допомога бізнесу в умовах війни: Національний та регіональний аспекти»

30 Травня 2023

8 червня запрошуємо бізнес, представників влади та міжнародних донорських організацій на Перший національний форум «Допомога бізнесу в умовах війни: Національний та регіональний аспекти».

Мета форуму – почути бізнес та його проблеми, поділитись думками та ідеями щодо їх вирішення, виявити нові інструменти допомоги бізнесу на національному, регіональному та місцевому рівнях, сформувати плани на майбутнє та розвинути  діяльність інформаційно-діалогового майданчика.

Захід відбудеться у Львові у форматі офлайн та онлайн.

Під час заходу заплановані чотири панельні дискусії – про діяльність та потреби бізнесу в умовах війни, державні та недержавні програми підтримки бізнесу, допомогу бізнесу на місцевому та регіональному рівні, як отримати грант на розвиток справи. Спікерами форуму будуть підприємці – представники релокованих бізнесів, представники органів державної влади, місцевого самоврядування, міжнародних організацій, які поділяться досвідом ведення бізнесу або його підтримки в умовах війни.

Про гранти для бізнесу та як це працює розповідатимуть представники АТ «Ощадбанк», Державної служби зайнятості, Європейського банку реконструкції та розвитку, інших міжнародних проєктів, спрямованих на підтримку малого та середнього бізнесу в умовах війни.

Учасники форуму зможуть почути досвід колег, обмінятися контактами, знайти потенційних бізнес-партнерів.

Реєстрація на захід за посиланням https://forms.office.com/r/ac4X1q5uEz.

Зареєстровані учасники отримають лінк на приєднання до заходу на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Захід відбудеться за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» та Команди підтримки реформ Міністерства економіки України.