Проєкт USAID допомагає створити бізнес-центр на Волині

14 Лютого 2024

Проєкт USAID “Економічна підтримка України” (Проєкт USAID) на запит Нововолинської міської ради (Волинська область) придбав будівельні матеріали для створення у громаді бізнес-центру. До закупленого увійшли вікна, двері, водопровідні труби, плитка, шпаклівка, клейові суміші, піна, утеплювач для труб, кабель, світильники та інші матеріали на приблизно 52 тис. доларів.

Центр підтримки бізнесу “Ново” створюють у будівлі 1960-х років. На площі у 200 квадратних метрів вже розпочали ремонт. Завдяки закупленим матеріалам у центрі зможуть замінити вікна, двері, зробити косметичний ремонт приміщення – пофарбувати стіни, замінять труби водопостачання, зроблять нову підлогу, встановлять скляні перегородки для створення роздільних робочих зон у приміщенні. Також для роботи центру у часи вимкнення електрики Проєкт USAID закупив генератор.

Наразі у центрі вже розпочали ремонтні роботи за кошти міської ради – залили бетоном підлогу, пошпаклювали стіни, на черзі — фарбування стін, заміна труб, встановлення вікон та дверей.  Ремонт планують завершити до кінця березня. Цей проєкт привернув також увагу інших донорів: за кошти благодійного фонду “Рокада” тут встановили сонячні панелі. Після встановлення меблів та техніки готуватимуться до відкриття центру у травні.

“Центр має стати магнітом для розвитку малого та середнього бізнесу в Нововолинській та інших громадах, які знаходяться поруч. Це важливо, тому що середній, малий та мікробізнес мають становити основу нашої незалежної економіки не тільки міста, а й країни. У центрі представники органів місцевого самоврядування будуть вчитися писати проєкти, розвивати бізнес-ініціативи та об’єднувати підприємців в Асоціації для захисту та представництва інтересів на різних рівнях”, – каже Нововолинський міський голова Борис Карпус.

Послугами бізнес-центру зможуть безкоштовно скористатися  жителі громади та переселенці. Наразі у громаді проживають 60 тисяч людей.