Проєкт USAID “Економічна підтримка України” передав для потреб прифронтових обласних адміністрацій 95 зарядних станцій EcoFlow River Pro

01 Червня 2023

Проєкт USAID “Економічна підтримка України” (Проєкт USAID) передав для потреб прифронтових обласних адміністрацій 95 зарядних станцій EcoFlow River Pro. 71 станцію – для потреб Донецької обласної військової адміністрації (ОВА), 24 – для потреб Луганської ОВА.  Наразі вони доставлені на склад у  Дніпро. Ці зарядні станції передадуть громадам для підтримки служб порятунку та жителів.

Нагадаємо, 2 травня прифронтові ОВА отримали від Проєкту USAID 102 потужні генератори.

Довідка: на прохання Донецької, Запорізької та Луганської ОВА Проєкт USAID  з листопада 2022 року закуповує та передає необхідне обладнання, зокрема каністри, великі баки для води, бензопили, вогнегасники, акумуляторні ліхтарики та штативи, мотопомпи, радіостанції, портативні колонки та бензинові генератори у ці області, щоб допомогти їм впоратися з надзвичайними ситуаціями, які виникають внаслідок обстрілів з боку росії. Загальна сума матеріальної допомоги трьом областям наразі становить 27 мільйонів гривень.