Проєкт USAID сприяє розвитку логістичного потенціалу компанії «Злата Трейд»

05 Жовтня 2023

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) придбав ваги для автомобільного транспорту компанії «Злата Трейд», трейдера сільськогосподарської продукції, діяльність якого зосереджена в південному і центральному регіонах України. Це обладання дозволить оптимізувати роботу одного з елеваторів.

Для перевезення зерна до елеватора компанія використовує автомобілі та залізничні вагони. Але наявність одних ваг призводить то того, що якщо зерно приїджає різними видами транспорту одночасно, то зважують в порядку черги. За допомогою додаткових ваг, «Злата Трейд» зможе паралельно зважувати зерно із автотранспорту та залізничних вагонів, що значно прискорить процес перевалки зерна.

Окрім ваг для транспорту, Проєкт USAID закупить для компанії ще фронтальний телескопічний навантажувач. Завдяки додатковому обладнанню, агротрейдер зможе вдвічі швидше навантажувати та вивантажувати зерно на елеваторі. Зараз на такий об’єм потрібна доба.

Закупівля обладнання здійснена в рамках Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні (AGRI-Україна), яку реалізує реалізує Агентство США з міжнародного розвитку, для пом’якшення глобальної продовольчої кризи, що загострилася через жорстоку війну росії проти України.