Проєкт USAID закупив для НІБУЛОНА пробовідбірники зерна

21 Серпня 2023

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» закупив для потреб компанії “НІБУЛОН” два механічних пробовідбірники зерна. На початку серпня ці сучасні пристрої доставлені та розміщені на одній із філій.

Завдяки новим механічним пробовідбірникам Rakoraf «НІБУЛОН» зможе значно підвищити швидкість ефективного контролю якості зерна та пропускну здатність філії. Очікується, що їх встановлення дасть змогу приймати автотранспортом понад 300 машин, що складає 7,5 тис. тонн агропродукції на добу.

«Поточний стан електрифікації залізничної інфраструктури регіону не дозволяє нам в повній мірі покладатися на потужності залізниці та вимагає пошуку шляхів підвищення ефективності використання автомобільного транспорту. Пробовідбірники Rakoraf, отримані від Проєкту USAID, дозволять нам прискорити приймання вантажу з автотранспорту, відбір проб у лабораторію та подальше відвантаження агропродукції на експорт. Встановлення цих нових пробовідбірників сприятиме стійкому та успішному функціонуванню філії, а значить допоможе Україні та її партнерам протистояти агресору на шляху до подолання проблеми світового голоду”, – зазначив Михайло Різак, директор із взаємодії з органами влади та питань сталого розвитку “НІБУЛОНу”.

Ця допомога компанії «НІБУЛОН» є частиною Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні, яку реалізує Агентство США з міжнародного розвитку. Вона спрямована на те, щоб допомогти Україні збільшити потенціал для виробництва, зберігання, транспортування та експорту зерна.