СНУ ім. В.Даля налагоджує співпрацю з провідною аграрною компанією Kernel

Розвиток трудового потенціалу
10 Січня 2024

Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля (СНУ ім. В. Даля) продовжує налагоджувати співпрацю з провідними промисловими підприємствами України, щоб збільшити практичну складову в підготовці студентів інженерних спеціальностей.

27 грудня Проєкт USAID «Економічна підтримка України» та ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (проєкт АгрокебетиPRO) виступили координаторами зустрічі команди викладачів СНУ ім. В. Даля з аграрною компанією України Kernel.

Під час зустрічі говорили про співпрацю релокованого університету СНУ ім. В. Даля з провідними промисловими підприємствами України, щоб допомогти студентам інженерних спеціальностей отримати практичну підготовку.  Сторони працюватимуть в області розбудови дуальної освіти для студентів спеціальностей 133 – Галузеве машинобудування; 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; 201 – Агрономія; 208 – Агроінженерія; Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

Також викладачі університету презентували можливості та перспективи з підвищення кваліфікації для співробітників Кернел на базі лабораторій, що будуть створені за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» за грантом “Сучасні навички для секторів інформаційних технологій, інженерії та електрики України”: «Лабораторія Електромехатроніки» (ElectromechatronicsLab), «Лабораторія Електроенергетики» (EnergyLab), «Виробнича лабораторія Фаблаб» (FabLab).

4 січня провели профорієнтаційну зустріч команди Kernel зі студентами СНУ ім. В. Даля. В обговоренні взяли участь 90 студентів університету. Під час зустрічі студентам представили перспективи проходження практики та працевлаштування на підприємствах компанії, а також запропонували взяти участь в Open Agro University – унікальному освітньому проєкті компанії Kernel з підготовки фахівців нового покоління для роботи на підприємствах сучасного виробництва та агробізнесу.

Студенти можуть взяти участь в Open Agro University – освітньому проєкті компанії Kernel з підготовки фахівців нового покоління для роботи на підприємствах сучасного виробництва та агробізнесу.

За минулі 2 сезони (2022-2023 рр) Open Agro University уже випустив понад 200 фахівців, з яких більше 50 працевлаштувалися і будують свою кар’єру в Kernel.

Open Agro University – запрошує на навчання і оплачувану практику за 7 спеціальностями, а саме:

  • Інженер-технолог служби якості (лабораторії)
  • Інженер технолог напрямку «Олії»
  • Інженер-механік заводу
  • Інженер КВПтаА
  • Енергетик
  • Інженер-механік агробізнесу
  • Агроном

Open Agro University – це можливість для студентів 3-5 курсів або випускників 2021-2023 років профільних спеціальностей отримати практичні знання та навички, які можна застосувати у роботі.

На час навчання Kernel  виплачує стипендії кращим студентам, пропонує оплачувану виробничу практику та сплачує витрати на дорогу та проживання під час навчання і практики. Кращим студентам пропонуються вакансії у Kernel.

Реєструйтеся та спробуйте свої сили.

СНУ ім.В.Даля планує підписати Меморандум із Kernel та долучити компанію до вдосконалення освітніх програм підготовки студентів інженерних спеціальностей.