Спеціаліст(ка) із закупівель

03 Жовтня 2023

Київ/Львів/Одеса

Починаючи з 2018 року, діяльність Проєкту USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) була зосереджена на сході України. У 2022 році Проєкт розширив географію діяльності на інші області у зв’язку з повномасштабним вторгненням РФ та окупацією частини території України. У 2023 році, зважаючи на військово-політичні обставини та виклики, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) змінило пріоритети Проєкту.

Проєкт USAID є одним із виконавців міжвідомчої Ініціативи уряду США з підвищення стійкостісільського господарства в Україні (AGRI  Україна), яка спрямована на підтримку українського сільськогосподарського виробництва та експорту і допомагає подолати глобальну продовольчу кризу, що загострилася через жорстоку війну Росії проти України. USAID підтримує Уряд України, зокрема, працюючи з Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України (SARDI) та Державною митною службою. Через Проєкт USAID модернізуються пункти перетину кордону для покращення торгівлі та експорту зерна, пасажирських перевезень та сприйняття України. Також Проєкт USAID реалізує Ініціативу з економічної стабільності та відновлення (ESRI) та підтримку “Великої інфраструктури”, зосереджуючись на збереженні та створенні робочих місць, а також допомозі малим і середнім підприємствам

Пріоритетами Проєкту USAID є ініціатива AGRI та відновлення пунктів перетину кордону (ППК) з ЄС. Компонент AGRI розширює технічну допомогу українським агротрейдерам та логістичним компаніям, сприяючи у збільшенні потужностей та потенціалу логістики експорту зерна. Компонент ППК включає комплексне управління будівництвом, закупівлю обладнання та послуг для ППК з метою підвищення ефективності обробки великих партій зерна та інших товарів на кордоні.

Про позицію

Спеціаліст із закупівель допомагатиме Проєкту USAID розробляти та закуповувати оптимальні та стійкі рішення для досягнення запланованих цілей щодо вартості, якості та сервісу, визначених та сумісних з нашими процедурами закупівель, ланцюжком поставок, партнерами та зацікавленими сторонами. Спеціаліст із закупівель відіграє ключову роль у забезпеченні чесності, справедливості та відкритості процесів закупівель, а також дотримання політик, процедур і засобів контролю. Одним з основних обов’язків на цій посаді є нагляд та проведення закупівель товарів та послуг. Посада вимагає відповідного досвіду роботи у сфері великомасштабних закупівель складного обладнання та укладання контрактів, управління контрактами, вирішення спорів, управління міжособистісними відносинами та комунікаційниї навичок. Посада також потребує досвіду аналізу та вирішення проблемних питань з постачальниками. Спеціаліст із закупівель відповідатиме за контроль та складання повної документації, пов’язаної із закупівлями, до моменту її подальшого подання до Фінансової команди. Спеціаліст із закупівель підпорядковується Старшому менеджеру із закупівель та буде закріплений за київським або львівським або одеським офісом.

Повний текст вакансії можна знайти за посиланням. Оскільки наш Проєкт є ініціативою USAID, він має відповідати високим стандартам та вимогам. Однією з таких вимог є необхідність публікації повного опису вакансії виключно англійською мовою. Ми дуже цінуємо ваш інтерес та сподіваємося на розуміння щодо цієї вимоги.

Умови

Термін трудової угоди: 12 місяців з можливістю продовження

Місце роботи: Київ/Одеса/Львів

Дата початку роботи: листопад 2023 року

Заробітна плата та умови праці відповідатимуть Умовам найму Проєкта USAID та Кодексу законів про працю України (КЗоТ).

Процес подання резюме

Усі кандидати мають надсилати супровідний лист та актуальне резюме (не більше чотирьох сторінок) виключно англійською мовою на електронну адресу ukraine@dai.com. Лише відібрані кандидати з відповідним досвідом роботи будуть запрошені на співбесіду.

Кінцевий термін подання резюме: 17 жовтня 2023 року.