Мед із Луганщини смакуватимуть у Японії

Експорт меду з пасіки Михайла Гребенника – один з унікальних прикладів, коли додану вартість отримає бджоляр. Для створення такого прикладу Проєкт USAID залучив досвідчених експертів з експорту продовольчої продукції в Японію, які добре розуміються на особливостях цього ринку. Без такої допомоги було б дуже складно визначити, який саме медовий продукт буде цікавим вибагливим японським споживачам, як він має бути запакований та представлений на полицію.

Бджільництво
Переглянути
Заряджають своєю енергією: історії жінок-бджолярок, які розвивають пасіки

Економістка, лікарка та педагогиня стали бджолярками. Навіщо це їм треба і за що вони люблять бджіл? До Всесвітнього дня бджіл Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” зібрав історії жінок-пасічниць.

Бджільництво
Переглянути
“ПОЛЮБИЛА ПАСІКУ УСІМ СЕРЦЕМ” – ЯК ЛІКАРКА ІЗ ЗАПОРІЖЖЯ СТАЛА БДЖОЛЯРКОЮ

Наталія Губарєва із Запоріжжя разом з чоловіком чотири роки займаються бджільництвом. Свій перший рій вони отримали задарма – бджоли просто залетіли у вулик, який стояв порожнім серед городу. “Ще батько мій хотів займатися бджільництвом, купив вулики, але так і не розпочав цю справу. Вулики припадали пилюкою у гаражі. Мій чоловік дістав їх. Коли виставили серед […]

Бджільництво
Переглянути